לפני חג המולד: ארה”ב פתחה את יום המסחר האחרון של השבוע בעליות

נאסדק מטפס 0.45%; יום המסחר יסתיים בשעה 20:00 שעון ישראל; עליבאבא צנחה בבורסת הונג קונג לפני החגים; באירופה מסחר חלקי בערב חג המולד

חדשות ספונסר 24/12/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פתחה יום המסחר האחרון לשבוע זה במגמה חיובית על רקע תחילת עונת החגים וראש השנה בעולם הנוצרי. היום יסתיים המסחר בשעה 20:00 שעון ישראל כשמחזורי המסחר צפויים להיות נמוכים ומחר לא יתקיים מסחר. אמש נעלו המדדים את המסחר במגמה מעורבת ובתנודתיות נמוכה יחסית, האס אנד פי 500 עלה קלות וקטע רצף של 3 ימי מסחר שליליים.

 

בורסות אירופה נסחרות לסירוגין, גרמניה יצאה לחופשה בת יומיים, בצרפת יום מסחר מקוצר כמו גם בבריטניה שם ננעל המסחר בעליה של 0.1% במדד הפוטסי. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת לרמה של 47.7 דולר, מחיר אונקיית זהב נסחרת ביציבות במחיר של 1875 דולר.

 

מניות בכותרות

עליבאבא (BABA) צפויה לרכז עניין בשל חקירה של השלטונות בסין בנוגע לאופי הפעילות המונופוליסטי של החברה ודרכי הפעילות שלה הפוגעים בתחרות ובסחר המקומי. מניות החברה יורדות קרוב ל 10% במסחר המוקדם.

 

סקוור (SQ) בשיחות לרכישת חברת הסטרימיג לשירות מוסיקה "טידל". החברה נמצאת בבעלות הראפר ג’יי זי שנרכשה על ידו בתמורה ל-56 מיליון דולר ב- 2015. החברה לא הצליחה לייצר תחרות משמעותית לספוטיפיי.

 

ניקולה (NKLA) תרכז עניין גם היום לאחר שאתמול ירדה 10% במחזורי מסחר ערים לאחר שבוטל הסכם לייצר רכבי זבל חשמליים לחברת רפבליק סרביסז. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

 

פייר איי (FEYE) חברת הסייבר יורדת קלות במסחר המוקדם לאחר עליות חדות ב- 4 ימי המסחר האחרונים, ותשואה של מעל 75% במהלך השבועיים האחרונים. תחום הסייבר נהנה מביקושים חזקים בעקבות הפריצה למוסדות ממשלת ארה"ב שטרם ידועים הנזקים והיעד שנגנב משם.

 

אלפביית (GOOGL) גוגל תחל בשיתוף פעולה עם ענקית הנפט ארמקו מערב הסעודית ותספק לה תשתית ענן. ארמקו מסרה ששוק הענן במדינה יכול להגיע לשווי פעילות של 10 מיליארד דולר עד 2030.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה