גיוס הון

וויטסמוק גייסה 8.7 מיליון ש”ח כדי להיכנס לתחום הביטקוין

את סבב הגיוס הוביל יריב גילת מייסד פיינל; בין המשקיעים הנוספים המשתתפים נמצאת גם קרן הגידור ספרה, ומשקיעי בלוקצ’יין ביניהם גיא בן ארצי מנכ"ל ומייסד בנקור

חדשות ספונסר 24/12/2020 12:07

א+א-

חברת וייטסמוק התקשרה בהסכמי השקעה בהיקף כולל של כ-8.7 מיליון ₪. יריב גילת, מייסד פיינל ומוותיקי תחום האלגו טריידינג בארץ, ימונה ליו"ר פעיל של דירקטוריון החברה ויוביל את כניסתה ופעילותה של החברה בתחום הפעילות החדש הכולל בין היתר, השקעות נוסטרו ואלגו טריידינג, השקעות הון סיכון בטכנולוגיות בלוקצ׳יין וניהול נכסים דיגיטליים.

 

ליאור יקואל ימונה לעובד בחברה בתחום הפעילות החדש. יריב גילת ישקיע בחברה 1,787,500 ש"ח וליאור יקואל ישקיע בחברה 1,462,500 ₪.

 

כחלק מתנאי ההשקעה, ובגין התרומה לחברה של יריב גילת וליאור יקואל, תנפיק החברה לשניהם אופציות לא רשומות לרכישת מניות רגילות של החברה. מימוש האופציות על ידם יהיה כפוף למספר תנאים, ביניהם באם תציג החברה EBITDA שנתי בסכום של 5 מיליון דולר ארה"ב או יותר, חלק נוסף של האופציות יבשיל במידה ושווי השוק של החברה, על פי מחיר מניית החברה בבורסה, יעמוד על 100,000,000 דולר ארה"ב או יותר למשך תקופה של לפחות 7 ימי מסחר רצופים.

 

בנוסף, חתמה החברה הסכמים עם מספר משקיעים, יחידים וחברות וביניהם קרן הגידור "ספרה" ומשקיעי בלוקצ’יין בולטים וביניהם שי מוהבן, גיא בן ארצי, גליה בן ארצי ואייל בן ארצי, מחברת בנקור, במסגרתם ישקיעו המשקיעים בחברה סך של כולל של 4,875,000 ₪. כמו כן, ישקיע אלי זמיר כ-650 אלף ₪ בחברה.

 

כזכור, לפני כשבועיים הודיעה החברה על מינויו של יריב גילת ליור פעיל מתוך כוונה להתחיל לפעול בהשקעות נוסטרו ופעילות אלגו טריידינג, השקעות הון סיכון בטכנולוגיות הבלוקצ’יין וניהול נכסים דיגיטליים.

 

בעת פרסום הודעת הכניסה לתחום הבלוקצ’יין, העריכה החברה כי יידרשו לה מזומנים בהיקף של כ-7 מיליון דולר בשלב הראשון על מנת להתחיל לפעול בתחום הפעילות החדש. המקורות לסכום זה יהיו המזומנים בקופת החברה וכסף שינבע מפירעון הלוואות שנתנה החברה בעבר, גיוס מקבוצת המשקיעים כאמור וכן גיוס ממשקיעים שחתמו עם החברה על הסכם התחייבות השקעה שנעשו בחודש אוקטובר השנה.

 

הסכמי ההשקעה הנוכחיים מצטרפים ל-1.1 מיליון דולר שגייסה החברה ממשקיעים נוספים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה