דריו הלת’ חתמה על הסכם עם ארגון בריאות בניו מקסיקו לניטור מרחוק של חולים

בעקבות ההסכם, פתרון ה-RPM של דריו יספק למטופלים עם מחלות כרוניות טיפול דיגיטלי מותאם אישית ויעניק לספקי שירותי הבריאות כלים המאפשרים מעקב מרחוק אחר המטופלים

חדשות ספונסר 22/12/2020 16:21

א+א-

דריו הלת’, הפועלת בשוק שירותי הבריאות הדיגיטליים, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לאספקת הפתרון שפיתחה לניטור מרחוק של מטופלים (RPM) לשירותים הרפואיים הפרסביטריאניים (Presbyterian Medical Services), מהארגונים הגדולים ביותר של שירותי בריאות משולבים במדינת ניו מקסיקו. הארגון הוא הבעלים והמפעיל של שמונה בתי חולים בשבע קהילות בניו מקסיקו ובנוסף מפעיל את תכנית הבריאות הפרסביטריאנית.

 

ההסכם ייכנס לתוקף ב-1 בינואר, 2021. הבחירה בדריו הלת’ הוכרעה לאחר תהליך מכרז שבחן את פתרון ה-RPM של דריו לצד פלטפורמות טיפוליות דיגיטליות אחרות.

 

השותפות בין דריו לשירותים הרפואיים הפרסביטריאניים תספק למטופלים עם מחלות כרוניות, כגון סוכרת ויתר לחץ דם, גישה לכלים טיפוליים דיגיטליים שפיתחה דריו, המבוססים על בינה מלאכותית, ולטיפול שיאפשר להם לשפר את בריאותם ולנהל אינטראקציות תכופות ומשמעותיות יותר עם רופאיהם ומטפליהם.

 

"אנו שמחים מאוד לסייע לשירותים הרפואיים הפרסביטריאניים במשימתם לספק את הטיפול הטוב ביותר שניתן למטופלים. הוספת הפתרון של דריו, המאפשר טיפול דיגיטלי מותאם אישית, מחזק את מעורבות המטופלים בניהול המחלות הכרוניות שמהן הם סובלים. במקביל, הוא מעניק לספקי שירותי הבריאות כלים המאפשרים מעקב מרחוק אחר המטופלים, יותר נתונים, ואינטראקציה עם המטופלים. הפתרון של דריו הוכיח את יכולתו לסייע למטופלים להשיג תוצאות בריאותיות משופרות," אמר ריק אנדרסון, נשיא ומנכ"ל דריו הלת’ צפון אמריקה.

 

"כעת, כשמשאביהם של שירותי הבריאות מנוצלים עד תום ברחבי ארה"ב ומטופלים רבים חוששים לצאת מביתם עקב מגפת COVID-19, אנו מאמינים שה-RPM של דריו הוא הפתרון האידיאלי שיסייע לשירותים הרפואיים הפרסביטריאניים לספק טיפול איכותי גם בתקופה מאתגרת זאת, עם תמיכה המושטת במועד ובמקום הדרושים."

 

"השירותים הרפואיים הפרסביטריאניים שואפים לשפר את הבריאות ואיכות החיים של אוכלוסיית מטופלים מגוונת מאוד מבחינה כלכלית וחברתית במדינת ניו מקסיקו. הניהול של מחלות כרוניות נפוצות, ובמיוחד סוכרת, מהווה מרכיב קריטי במאמצינו," אמר סטיבן הנסן, מנכ"ל השירותים הרפואיים הפרסביטריאניים.

 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם דריו הלת’ ולספק לרופאים הקשורים עמנו את הכלים הדרושים ליצירת שינוי בר קיימא, לקדם שוויון בתחום הבריאות ולחולל השפעה חיובית בקהילות שאנו משרתים. בחנו מספר הצעות לפתרונות RPM וקבענו כי הטכנולוגיה המצוינת, חוויית המשתמש, והשינוי העמיד בהתנהגות המטופלים שמספק הפתרון של דריו מהווים את הפתרון הדיגיטלי הטוב ביותר לארגון שלנו. אנו מצפים לשותפות מוצלחת וארוכת ימים."

 

התנאים הכספיים של ההסכם לא נמסרו.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה