יום נוסף של עליות שערים בוול סטריט

דאו ג’ונס עולה 1.1%; בורסות אירופה מתחזקות; באסיה עליות שערים בראשות מדד הניקיי היפני שזינק 2.5%

חדשות ספונסר 24/11/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פתחה את יום המסחר השני של השבוע בעליות שערים קלות ולהמשיך את המגמה החיובית מהבחירות והחדשות על הצלחה בניסויי חיסון הקורונה של מודרנה, פייזר ואסטרהזנקה שהקפיצו את השווקים.

 

אמש ננעל יום המסחר בעליות שערים ורק מדד הנאסד"ק ומניות הטכנולוגיה נשארו מאחור כשאפל ופייסבוק יורדות ומושכות את המדד לסגירה מאוזנת. הנשיא הנבחר ג’ו ביידן אמר שימנה את יו"ר הפד לשעבר ג’נט יילן לתפקיד שרת האוצר והיא תהיה האישה הראשונה אי פעם בתפקיד.

 

בורסות אירופה נסחרות בעליות שערים, הדקס והקאק מתחזקים ב-1% ו-1.4% בהתאמה, בריטניה עולה ב-1.25%. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה למחיר של 43.6 דולר. מחיר אונקיית זהב יורד לרמה של 1810 דולרים.

 

מניות בכותרות

בסט ביי (BBY) פרסמה דוחות לפני המסחר עם רווח של 2.06 דולר למניה מול צפי של 1.7 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק יחד עם גידול יפה במכירות לסניפים זהים. החברה לא מפרסמת צפי קדימה בשל המשך מגפת הקורונה בצפון אמריקה. מניות החברה יורדות 2% במסחר המוקדם.

 

גיי אם סמוקר (SJM) חברת המזון פרסמה דוחות והעלתה את התחזית להמשך השנה בעקבות עליה בביקוש למוצריה על רקע מגפת הקורונה. החברה דיווחה על רווח רבעוני של 2.39 דולר למניה מול צפי של 2.23 דולר עם הכנסות שעקפו את תחזיות השוק.

 

אברקומבי אנד פיץ (ANF) - חברת האופנה דיווחה על רווח של 76 סנט למניה מול צפי לאיזון. הכנסות החברה עקפו את התחזיות ואלה עלו בשל הסגרים וגידול בהנכסות בפעילות האון ליין בעיקר מצד קהל היעד שהוא עובדים צעירים וסטודנטים. מניות החברה מזנקות 9% במסחר המוקדם.

 

דולר טרי (DLTR) רשת הדיסקאונט דיווחה על רווח של 1.39 דולר למניה מול צפי של 1.15 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כמו גם מכירות בחנויות זהות. מניות החברה עולות 7% במסחר המוקדם.

 

אמברלה (AMBA) פרסמה דוחות טובים עם רווח של 9 סנט למניה מול צפי של 4 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה העלתה את תחזית ההכנסות לרבעון הקרוב ומניות החברה מזנקות 7% במסחר המוקדם.

 

אורבן אווטפיטרס (URBN) דיווחה על רווח של 78 סנט למניה מול צפי של 45 סנט עם הכנסות שעקפו את התחזיות. ההכנסות לחנויות זהות עלו ב-4% אולם חברת הבת אנטרופולוגי ירדה ב-9%. מניות החברה יורדות 2% במסחר המוקדם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה