לאומי פרטנרס מעלה את ההמלצה למניית אינרום, מתשואת שוק לתשואת יתר

"תוצאות תשעת החודשים הראשונים של שנת 2020 הפתיעו אותנו לטובה, והחברה מדווחת כי מגמת השיפור תמשך גם אל תוך הרבעון הרביעי"

מערכת ספונסר 23/11/2020 12:00

א+א-

 לאומי פרטנרס מעלה את ההמלצה למניית "אינרום" מתשואת שוק לתשואת יתר, בעקבות הדו"חות הטובים שפרסמה החברה לרבעון השלישי, וקובעת את מחיר היעד על 16.5 שקל למניה – מחיר המשקף אפסייד של 13% ביחס לשווי השוק של החברה.

האנליסטית רוני סלוצקי כותבת כי "בשורה התחתונה, תוצאות תשעת החודשים הראשונים של שנת 2020 הפתיעו אותנו לטובה (בהתחשב כמובן במשבר הקורונה). החברה דיווחה על מכירות יציבות עם שמירה על שיעור הרווח וזאת למרות הסגר השני ומגבלות הקורונה. אנו מזכירים כי ענף הבנייה הינו ענף חיוני והחברה המשיכה בכל התקופה לייצר ולספק ללקוחותיה השונים את מוצריה. המפעל החדש לייצור מוצרי בטון לתשתיות תת קרקעיות החל בפעילות השוטפת במהלך הרבעון השלישי. החברה מדווחת כי מגמת השיפור תמשך גם אל תוך הרבעון הרביעי. לאור השיפור בתוצאות וצפי להמשך המגמה אנו מעלים את המלצתנו לתשואת יתר ומעלים את מחיר היעד ל- 16.5 שקל למניה".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה