יציבות בפתיחת המסחר בארה”ב לאחר יום מפתיע של ירידות שערים

דאו ג’ונס ואס פי 500 נסחרים סמוך לרמות הבסיס, נאסד"ק מטפס 0.3%; באירופה ירידות שערים, דקס מאבד 0.6%

חדשות ספונסר 19/11/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פתחה את יום המסחר ביציבות עם נטייה לירידות קלות. אמש המדדים נסחרו בירידות קלות במהלך רוב יום המסחר אולם לקראת סיום ראינו חולשה וסגירה סמוך לנמוכים יומיים. 

 

עונות הדוחות כמעט הגיעה לקיצה וחברת השבבים הענקית אינבידיה פרסמה את התוצאות אמש לאחר המסחר, אולם שיחת ועידה מאכזבת שולחת את המניה לירידות שערים לאחר שהכתה בענק את התחזיות. 

 

נתון דורשי העבודה השבועי עומד על 742 אלף דורשי עבודה חדשים גבוה מהצפי של 710 אלף.

 

בורסות אירופה נסחרות בירידות שערים קלות, מדד הדקס, הקאק והפוטסי הבריטי יורדים כ-0.6% כ"א. חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת לרמה של 41.8 דולר. מחיר אונקיית זהב יורדת לרמה של 1,860 דולרים.

 

מניות בכותרות

אינבידיה (NVDA) יורדת אחוז במסחר המוקדם לאחר שאמש לאחר נעילת המסחר פרסמה דוחות טובים. החברה עקפה הן בשורות הרווח והן בהכנסות. האכזבה של השוק היא מירידה צפויה ברבעון הרביעי מתחום הדטא סנטרים בשל סיום עסקה גדולה של מלנוקס, ככל הנראה עם וואוויי הסינית.

 

L ברנדס (LB) חברת ההחזקות שבבעלותה המותג ויקטוריה סקרט הרוויחה 1.13 דולר למניה ברבעון האחרון מול צפי לרווח צנוע של 9 סנט למניה. החברה דיווחה על שיא במכירות של המותג באת’ אנד בודי ושיפור מהותי במותג ויקטוריה סיקרט. מניות החברה מזנקות 17% במסחר המוקדם.

 

מייסיס (M) הפסידה 19 סנט ברבעון השלישי מול צפי להפסד גבוה יותר של 79 סנט למניה. הכנסות החברה עקפו את התחזיות, כמו גם ההכנסות לחנויות זהות שירדו אומנם ב 20.2% אך פחות מהציפיות שעמדו על 23%. מניות החברה יורדות 4% במסחר המוקדם.

 

סטרבאקס (SBUS) צפויה להעלות את שכר עובדי החברה בלפחות 10% החל מ 14 בדצמבר. החברה תעלה את שכר העבודה ההתחלתי לעובדים חדשים בשביל למשוך כח אדם חדש לרשת.

 

נאסד"ק (NDAQ) החברה המתפעלת את הבורסה הנושאת את שמה רוכשת את Verafin בתמורה ל-2.75 מיליארד דולר במזומן. החברה הנרכשת היא ספקית טכנולוגיה המיועדת לאיתור ולחימה בפשעים פיננסים.

 

סונוס (SONO) הרוויחה 15 סנט למניה מול צפי לאיזון. יצרנית הרמקולים החכמים ושאר ציוד האודיו עקפה בתחזית ההכנסות ושיפרה מהותית את המכירה הישירה שלה ללקוחות. מניות החברה מזנקות 20% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה