האם המומנטום החיובי במניית מליסרון מהווה איתות קניה?

הזינוק במחיר המניה על רקע הדיווח של חברת פייזר על יעילות של 90% בחיסון לקורונה הביא לסיום תקופת הדשדוש הממושכת בנייר. האם נראה המשך ומהו מחיר היעד הקרוב?

דורון מיטרני 19/11/2020 12:12

א+א-

מליסרון – החברה עוסקת בהשכרה, ניהול, השבחה, הקמה ואחזקה של שטחי מסחר ומשרדים שבבעלותה. השימושים העיקריים בתחום הפעילות הינם מרכזי מסחר וקניונים בפריסה כלל ארצית, מתחמי משרדים ובנייני משרדים. מניות החברה נסחרות בבורסה של ת"א לפי שווי שוק של 7.19 מיליארד ש"ח ונכללות במדד ת"א 35.

 

החברה פרסמה השבוע את הדו"חות הכספיים לרבעון השלישי. ההחברה סיימה את הרבעון השלישי לשנת 2020 עם רווח לבעלי המניות של כ-78 מיליון שקל, בהשוואה לרווח לבעלי המניות של כ-131 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הירידה נובעת בעיקר מהקלות שנתנה החברה ברבעון זה לשוכריה בגין משבר הקורונה.

 

מתחילת שנת 2020 המניה איבדה כ- 31% מערכה כאשר ערב המשבר המניה נסחרה סביב רמות שיא כל הזמנים. במהלך החודשים שחלפו מאז שרשמה שפל בחודש מרץ, המניה דשדשה בין אזור השפל שהפך לתמיכה 10,750 נקודות לבין אזור ההתנגדות 14,500-14,800 נקודות.

 

מניית מליסרון – גרף תקופתי

 

בשבוע שעבר המניה זינקה בחדות בעקבות הדיווח של חברת פייזר על כך שהחיסון שפיתחה יעיל ב-90% מהמקרים ובכך פרצה את אזור ההתנגדות האופקי 14,500-14,800 נקודות. מאז המניה מתבססת מעל אזור 14,500 נקודות. טכנית, ההתבססות חיונית לאחר תיקון עולה מהיר ומגדילה את האפשרות להמשך התנועה העולה. בקרה זה, פריצה של אזור 16,000 נקודות תסמל את סיום תקופת ההתבססות והמשך התנועה העולה במסגרת התיקון העולה כאשר אזור 17,430 סומן כיעד/התנגדות קרובה.

 

הנחת העבודה בתוקף כל עוד המניה נסחרת, במונחי שער סגירה, מעל 14,500 נקודות. מתחת לאזור זה תסמל פריצת שווא וחזרה לטווח הדשדוש הרחב.

  1. מניות בכתבה
  2. מליסרון

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה