גיוס הון

וואן טכנולוגיות גייסה כ-125 מש”ח בהקצאה פרטית של 5% ממניותיה

החברה נערכת למימוש עסקת טלדור, אותה רכשה וואן ב-250 מיליון ש"ח; ההקצאה נעשתה במחיר של כ-35.85 ש"ח למניה

חדשות ספונסר 18/11/2020 15:55

א+א-

חברת וואן טכנולוגיות נערכת לעסקת המיזוג עם חברת טלדור, עליה דיווחה החודש. וואן מדווחת היום, כי השלימה הקצאה פרטית של מניות החברה, וגייסה באמצעות מהלך זה כ-125 מיליון שקל. במסגרת העסקה, הקצתה וואן למשקיעים מוסדיים כ-5% מהון החברה, לפי מחיר מניה של כ-35.85 שקל למניה. את העסקה הובילה חברת ברק קפיטל חיתום.

 

מוקדם יותר החודש, דיווחה וואן על חתימת עסקה למיזוג עם חברת טלדור. המיזוג בין שתי החברות מתוכנן להתבצע בדרך של מיזוג משולש הופכי, שבסיומו וואן טכנולוגיות תחזיק במלוא המניות של טלדור תמורת 250 מיליון שקל במזומן. העסקה תושלם בכפוף להתקיימות תנאים מתלים, שהינם אישור הממונה על התחרות וכן קבלת אישור האסיפה הכללית של טלדור.

 

לאחר המיזוג, יעמוד מחזור ההכנסות השנתי המצרפי של וואן על כ-2.5 מיליארד שקל והיא תעסיק בשורותיה כ-6,500 עובדים. הקבוצה הממוזגת תהווה את אחד משני הגופים הגדולים והמובילים בתחום שרותי טכנולוגיות המידע בישראל עם המגוון הרחב ביותר של טכנולוגיות, פתרונות תוכנה ותשתיות ונוכחות בכל מגזרי המשק.

 

עדי אייל, מנכ"ל קבוצת וואן טכנולוגיות: "הקצאת המניות שבוצעה לשורה של גופים מוסדיים מובילים, מהווה עבורנו הבעת אמון מצד שוק ההון המקומי באסטרטגיית הצמיחה של וואן. המהלך מגדיל את הונה העצמי ונזילותה של וואן טכנולוגיות, ומעניק לה את הגמישות הנדרשת להמשך יישום אסטרטגיית הצמיחה של החברה".

 

וואן דיווחה בתחילת השבוע על תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון השלישי ותשעת החודשים הראשונים של שנת 2020. ברבעון השלישי של השנה הציגה וואן תוצאות שיא: ההכנסות ברבעון צמחו בכ-21.6% לכ-459 מיליון שקל, לעומת כ-377 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, והרווח הנקי של החברה עלה בכ-18.1% לכ-26 מיליון שקל, לעומת כ-22 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה