גיוס הון

אבוג’ן השלימה גיוס של כ-12 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים

החברה הנפיקה של 3.92 מיליון מניות רגילות במחיר של 2.50 דולר למניה; כספי הגיוס ישמשו לפיתוח מוצרים ולהמשך חיזוק והרחבה של פלטפורמת החיזוי הביולוגי המחשובית של החברה

חדשות ספונסר 01/11/2020 10:53

א+א-

חברת הביולוגיה המחשובית הדואלית אבוג’ן, הודיעה היום כי חתמה על הסכם מחייב עם בעל מניות מוסדי קיים וכן משקיעים מוסדיים ישראליים בדבר הנפקה של 3.92 מיליון מניות רגילות במחיר של 2.50 דולר למניה.

 

בנוסף מנפיקה החברה 883,534 אופציות נפרעות מראש (pre-funded warrants) לרכישת מניה רגילה אחת. האופציות תמכרנה במחיר של $2.49 לאופציה ומחיר מימוש של $0.01 לכל מניה רגילה. ניתן יהיה לממש את האופציות החל מתאריך ההנפקה כנגד תשלום מחיר המימוש. 

 

ההנפקה צפויה להסתכם בסכום של 12 מיליון דולר. אבוג’ן מתכוונת לעשות שימוש בכספי הגיוס לצורך המשך פיתוח המוצרים שלה ושל החברות הבנות שלה, להמשך חיזוק והרחבה של פלטפורמת החיזוי הביולוגי המחשובית שלה, וכן להון חוזר ושימושים כלליים של החברה.

 

החברה צופה להשלים את ההנפקה עד לתאריך 3 בנובמבר, 2020, בכפוף לתנאי השלמה מקובלים. Cantor Fitzgerald & Co. משמש כבנק ההשקעות בעסקה זו.

 

כזכור בחודש ספטמבר דיווחה אבוג’ן על השקעה מהותית בהיקף של 10 מיליון דולר שביצעה חברת ההשקעות ARK בחברה, ומאז זינקה המניה עד לשער של 4$ במסחר בארה"ב. מימושים בימים האחרונים הורידו את שער המניה ל-3$, והעסקה הנוכחית מתבצעת כאמור במחיר של 2.5$ למניה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה