מגמה מעורבת בארה”ב, נאסד”ק עולה 0.5%

דאו ג’ונס יורד 0.15%; באירופה מגמה שלילית; זיליניקס מזנקת 9% בעקבות הצעת הרכש של AMD

חדשות ספונסר 27/10/2020 16:00

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר השני של השבוע במגמה מעורבת, לאחר יום מסחר שלילי במיוחד אמש. עליה ושיא במספר מקרי הקורונה בארה"ב והמתיחות המתחדשת עם סין הביאה לירידות של כ-2% בממוצע במדדים המובילים, היום הגרוע ביותר מאז תחילת ספטמבר. 

 

שלל דוחות פורסמו לפני המסחר (הרחבה בהמשך) ואחריו תפרסם התוכנה מיקרוסופט, אפלק (AFL), דקסקום (DXCM), אקמאי טכנולוגיס (AKAM) ועוד.

 

בורסות אירופה ממשיכות גם היום במגמה השלילית הדקס וקאק הצרפתי יורדים 0.2% ו – 0.7% בהתאמה. בריטניה עולה קלות. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה למחיר של 38.2 דולר לחבית. מחיר אונקית זהב נסחר ביציבות מעט מעל 1900 דולר.

 

מניות בכותרות

זיליניקס (XLNX) הסכימה להצעת הרכש של חברת AMD עבור 35 מיליארד דולר במניות לפי שווי מניה של 143 דולר. המניה ממריאה 15% במסחר המוקדם.

 

קטרפילר (CAT) פרסמה דוחות לרבעון השלישי עם רווח של 1.34 דולר למניה מול צפי של 1.18 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה תמשיך לא לתת תחזית קדימה בשל מגפת הקורונה בארה"ב ובעולם. מניות החברה יורדות כ -2% במסחר המוקדם.

 

אלי לילי (LLY) חברת התרופות דיווחה על רווח של 1.54 דולר למניה מול צפי של 1.37 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות של השוק. החברה נפגעה במכירות של תרופות לסכרת וההשקעה הרבה בפיתוח חיסון לקורונה גם כן פגעו בתוצאות. בנפרד מהדוחות החברה הודיעה כי התרופה הויראלית שלה ושל גיליאד לא הראו תועלת והן עצרו את הבדיקות. המניה יורדת 4% במסחר המוקדם.

 

M3 (MMM) פרסמה תוצאות לפני המסחר, החברה מציגה רווח מתואם של 2.43 דולר למניה מול צפי של 2.26 עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה דיווחה שהיא מצפה למכירות ללא שום גידול בחודש הנוכחי ולא סיפקה תחזית להמשך השנה. המניה יורדת 1% במסחר המוקדם.

 

הארלי דוידסון (HOG) מזנקת מעל 10% במסחר המוקדם לאחר פרסום הדוחות לרבעון השלישי. החברה דיווחה על רווח של 78 סנט למניה מול צפי של 21 סנט בלבד והכנסות שעקפו את התחזיות המוקדמות.

 

ג’ט בלו (JBLU) החברה פרסמה דוחות והציגה הפסד של 1.75 דולר למניה שהיה נמוך מהתחזית להפסד של 1.96 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והיא מעודדת מאוד מהמכירות לעונת החגים. המניה עולה 3% במסחר המוקדם.

 

טווילו (TWLO) פרסמה אמש דוחות עם רווח של 4 סנט למניה לאחר שהשוק ציפה להפסד של 3 סנט. חברת התקשורת בענן הציגה הכנסות גבוהות מהצפי ותחזית טובה יותר מהציפיות להמשך השנה.

 

לאס וגס סנדרס (LVS) חברת בתי הקזינו של המיליארדר היהודי שלדון אדלסון מחפשת קונה לנכסיה בעיר ההימורים בתמורה ל-6 מיליארד דולר כך על פי מספר מקורות שפורסמו אמש. המניה עולה 4% במסחר המוקדם.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה