פתיחת שבוע שלילית בארה”ב, אס.פי 500 נחלש בכ-1%

השבוע שיא בעונת הדוחות; באירופה מגמה שלילית; טווילו תדווח לאחר נעילת המסחר

חדשות ספונסר 26/10/2020 15:45

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את שבוע המסחר ירידות שערים, על רקע עליה בתחלואת הקורונה ומתיחות עם סין. מוקדם יותר הטילו הסינים סנקציות לא מוגדרות על חברות התעופה לוקהיד מרטין, בואינג ורייטון. בשבוע שעבר אישרה ארה"ב מכירת נשק לטיוואן וזו כנראה תגובת הנגד של הממשל הסיני. השבוע זוהי הישורת האחרונה ושבוע מסחר מלא אחרון לפני הבחירות לנשיאות שיערכו בתחילת נובמבר. 

 

עונת הדוחות של הרבעון השלישי בניו יורק תאיץ משמעותית השבוע עם שלל מדווחות, החל מהיום לאחר נעילת המסחר ועם השיא שיגיע ביום חמישי עם דוחות של אפל, אמזון, גוגל ופייסבוק. 

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית על רקע המשך התחלואה והמגבלות בשל הקורונה. הדקס הגרמני יורד 2.7% בעיקר בגלל סאפ שיורדת קרוב ל-20%. הקאק הצרפתי נחלש 1% ובריטניה נסחרת בירידות קלות של 0.2%. 

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת למחיר של 39 דולר לחבית. מחיר אונקיית זהב נסחר ביציבות, מעט מעל 1,900 דולר לאונקיה. 

 

מניות בכותרות

דנקין בראנדס (DNKN) מזנקת 17% בפתיחת המסחר לאחר שהודיעה כי היא נמצאת במגעים לרכישתה ע"י אינספייר בראנדס בתמורה ל 106.5 דולר למניה, כ 20% מעל מחיר הסגירה של יום שישי.

 

הסברו (HAS) חברת הצעצועים דיווחה לפני המסחר על רווח של 1.88 דולר למניה ברבעון השלישי מול צפי לרווח של 1.63 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות אך למרות זאת מניות החברה יורדות 7% בפתיחת המסחר בשל ירידה במכירות של חטיבת הסרטים והסדרות.

 

פייסבוק (FB) קיי בנק מעלה את מחיר היעד לחברה ל 340 דולר למניה לפני הדוחות ביום חמישי. בקיי בנק אומרים שחששות רגולטוריים כבר מתומחרים במחיר.

 

לולולמון (LULU) מקבלת העלאת מחיר יעד מג’י פי מורגן מ 387 דולר למניה ל 415 דולר. מחיר היעד החדש מגלם אפסייד של כ 24% ביחס למחיר הסגירה של יום שישי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה