עליות בפתיחת המסחר בארה”ב, סנאפצ’אט מזנקת 28%

יום שני של עליות בניו יורק, נאסד"ק מטפס 0.6%; מגמה שלילית באירופה, דקס יורד 1%; הנפט יורד בחדות; טסלה יורדת לקראת פרסום הדוחות

חדשות ספונסר 21/10/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בירידות שערים, לאחר יום של עליות אתמול, וברקע לשיחות המתמשכות לגבי חבילת סיוע נוספת למשק בארה"ב, שהוצאתה לפועל עוד לפני הבחירות מוטלת בספק. עונת הדוחות נמשכת והיום לאחר הנעילה יתפרסמו דוחות טסלה

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית,  הדקס הגרמני נחלש 1%, פוטסי מאבד 1.3% והקאק נופל 1.2%. באסיה נרשמה הבוקר מגמה מעורבת כאשר בורסת שנחאי ננעלה בירידה קלה של 0.1%, הונג קונג עלתה 0.75% והניקיי היפני עלה 0.3%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.4% לרמה של 41 דולר. מחיר אונקיית זהב עולה בחצי אחוז לרמה של 1925 דולר.

 

מנית בכותרות:

 

ווריזון (VZ) – החברה פרסמה דוחות רבעוניים בהם היא עוקפת את התחזיות ומציגה רווח של 1.25 דולר למניה, לעומת צפי של 1.2 דולר למניה. הכנסות החברה תאמו את התחזיות. החברה העלתה את התחזיות לשנה כולה.

 

נאס"דק (NDAQ) – מפעילת הבורסה היכתה את האומדנים המוקדמים ב-7 סנט למניה, עם רווח רבעוני של 1.53 דולר למניה. גם ההכנסות עקפו את התחזיות של האנליסטים בוול סטריט. המניה עולה בטרום 1.2%.

 

נטפליקס (NFLX) פרסמה דוחות אתמול אחרי המסחר. החברה הציגה רווח של 1.74 דולר למניה, הרבה מתחת לציפיות השוק שעמדו על 2.14 דולר למניה. ההכנסות לעומת זאת, היו מעל הציפיות. אכזבה נוספת נרשמה מנתונים חלשים על כמות הלקוחות החדשים של החברה. המניה יורדת 5.5% בטרום.

 

סנאפצ’ט (SNAP) – החברה דיווחה על רווח של 1 סנט למניה, בהשוואה לתחזיות להפסד של 5 סנט למניה. הכנסות החברה גברו גם הן על ההערכות המוקדמות. מניית החברה מזנקת 22.5% לפני פתיחת המסחר.

 

אסטרהזינקה – חברת התרופות צופה כי תחדש את הניסוי שלה בארה"ב לחיסון הקורונה שפיתחה כבר בשבוע הבא, כך על פי סוכנות הידיעות רויטרס. הניסוי שערכה החברה הופסק ב-6.9 אחרי שאחד המשתתפים חלה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה