עליות בפתיחת המסחר בארה”ב, דאו ג’ונס מטפס 0.64%

תוכנית התמריצים מתקרבת לאישור; באירופה מגמה מעורבת; נטפליקס תדווח לאחר נעילת המסחר

חדשות ספונסר 20/10/2020 16:55

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בעליות שערים. אמש ננעלו המדדים בירידות שערים יחסית חדות של מעל 1.4% בכל המדדים המובילים. חוסר ההסכמה של ממשל טראמפ בנוגע לתוכנית תמריצים נוספת לכלכלה מביאה ללחץ על השווקים כמו גם הפיגור בסקרים של הנשיא.

 

שלל דוחות פורסמו לפני המסחר (הרחבה בהמשך) ורבים יפורסמו לאחר הנעילה ביניהם: נטפליקס, סנאפ צ’אט, טקסס אינסטרומנטס, אינטראקטיב ברוקרס ועוד.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הדקס הגרמני יורד 0.7%, הקאק הצרפתי עולה 0.1% ובריטניה עולה 0.2%. באסיה מגמה מעורבת ללא כל התרגשות מהירידות אמש בארה"ב: שנחאי, הונג קונג והקוספי עלו 0.47%, 0.1% ו-0.5% בהתאמה. הניקיי היפני נחלש בכ- 0.5%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד נסחרת ללא שינוי מהותי סביב 41 דולר. מחיר אונקית זהב יורד לרמה של 1902 דולר.

 

מניות בכותרות

פרוקטר אנד גמבל (PG) דיווחה על רווח של 1.63 דולר למניה מול צפי של 1.42 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה מעלה את התחזית להמשך השנה בשל ביקוש למוצרים לתחזוקת הבית.

 

לוקהיד מרטין (LMT) החברה הרוויחה 6.05 דולר למניה מול צפי לרווח של 6.09 דולר. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה מעלה את התחזית להמשך השנה.

 

טרוולרס (TRV) חברת הביטוח דיווחה על רווח של 3.12 דולר למניה מול צפי של 3.03 עם הכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הרוויחה מגידול בהשקעות וברווחי חיתום נטו שגדלו מעבר לציפיות. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

 

פיליפ מוריס (PM) יצרנית הטבק הרוויחה 1.42 דולר למניה מול צפי של 1.36 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם גידול במכירות הסיגריות האלקטרוניות. החברה מעלה את התחזית להמשך השנה.

 

IBM (IBM) דיווחה אמש על רווח של 2.58 דולר למניה בהתאם לציפיות השוק עם הכנסות שעקפו קלות את הצפי. החברה דיווחה על רבעון שלישי רצוף של ירידה בהכנסות למרות ביקושים גדולים לשירותי ענן. החברה לא פרסמה צפי להמשך השנה בשל אי הוודאות של וירוס הקורונה. מניות החברה יורדות מעל 3% במסחר המוקדם.

 

לוגיטק (LOGI) הרוויחה 1.87 דולר למניה ברבעון האחרון הרבה מעל לצפי של 57 סנט בלבד. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה נהנית מביקושים ומרווחים גדולים יותר בעיקר למקלדות, עכברים מצלמות ושאר ציוד היקפי למחשבים. מניות החברה ממריאות מעל 18% במסחר המוקדם.

 

אינטל (INTC) החברה מוכרת את חטיבת שבבי הפלאש שלה לחברה דרום קוריאנית בסכום המוערך ב 9 מיליארד דולר. החברה שוקלת המון זמן לצאת מהתחום בשל תחרות גוברת ושחיקה במרווחים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה