ישראל קנדה נכנסת לתחום האנרגיה המתחדשת

תקים חברת בת ייעודית בבעלות מלאה, שתבחן עסקאות בתחום; החברה תזמן אספת מחזיקי אג"ח לשינוי ההתחייבות לעסוק רק בתחום הנדל"ן בישראל

חדשות ספונסר 18/10/2020 12:12

א+א- 1

חברת הנדל"ן ישראל קנדה שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, מעדכנת כי דירקטוריון החברה אישר את כניסתה לתחום פעילות חדש, תחום האנרגיות המתחדשות, באמצעות חברת בת ייעודית בבעלות מלאה שתקים החברה.

 

תחום הפעילות החדש יתווסף לאסטרטגיה הנוכחית של החברה שהיא בתחום הנדל"ן בישראל בלבד, וזאת לאור המגמה העולמית של מעבר לשימוש באנרגיה ירוקה. בתחום הפעילות החדש מעוניינת החברה לפעול גם בישראל וגם בחו"ל.

 

הדירקטוריון הסמיך את הנהלת החברה להשלים בדיקות רגולטוריות הנדרשות לעיסוק בתחום האנרגיה הירוקה ולקדם מגעים עם גורמים שונים לצורך בחינת עסקאות שונות בתחום, הכוללות גם איתור מנכ"ל מקצועי ובעל ניסיון בתחום הפעילות של חברת הבת שתוקם.

 

ההתקשרויות יבוצעו באופן מדורג ושקול וכפופות לקיומן של בדיקות שונות, איתור עסקאות, ניהול משאים ומתנים, גיבוש הסכמות עם צדדים שלישיים, חתימה על הסכמים סופיים ומחייבים ובחינת מימון והיקף השקעת החברה בעסקאות האמורות. החברה מציינת בדיווחה לבורסה כי נכון למועד זה אין הסכמים סופיים קיימים ואין וודאות שאכן ייחתמו הסכמים כאלה.

 

בשטר הנאמנות של החברה שנחתם מול רזניק פז נבו, הנאמן למחזיקי אגרות החוב מסדרה ה’, התחייבה החברה כלפי מחזיקי האג"ח כי עד לפירעון מלוא האג"ח פעילות החברה תהיה בתחום הנדל"ן בישראל בלבד. לאור זאת, החברה תזמן בימים הקרובים אסיפת מחזיקי אג"ח לשינוי ההתחייבות הזו בהוראות שטר הנאמנות.

 

  1. מניות בכתבה
  2. ישראל קנדה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    האם קשור למניה בשם די.אן.איי?

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    trzkuh 18/10/2020 15:43