עליות בפתיחת המסחר בארה”ב

ברקע מבול דוחות מסקטור הפיננסים. אוקטובר נחשב עד כה לחודש חיובי במיוחד עם עליה של כ-4% במדד האס אנד פי 500 וכ- 6% במדד הנאסד"ק

חדשות ספונסר 14/10/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב צפותחות את יום המסחר ביציבות על רקע מבול של דוחות מסקטור הפיננסים. השוק יחזור למסחר לאחר ירידות קלות אמש וקטיעה של 4 ימים רצופים של עליות שערים במדד הדאו ג’ונס. אוקטובר נחשב עד כה לחודש חיובי במיוחד עם עליה של כ-4% במדד האס אנד פי 500 וכ- 6% במדד הנאסד"ק וזה לפני הישורת האחרונה לפני הבחירות לנשיאות ועל רקע עונת הדוחות שתואץ בשבועות הקרובים.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס הגרמני וקאק הצרפתי יורדים 0.7% ו-0.45% בהתאמה. הפוטסי הבריטי נחלש 0.2% על רקע חזרת המגבלות בבריטניה בשל העליה בתחלואה. באסיה מגמה מעורבת, בורסת שנחאי וקוספי בקוריאה ירדו 0.5% ו-0.9% בהתאמה. הניקיי היפני וההנג סנג בהונג קונג עלו 0.1% כ"א.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות לרמה של 40.1 דולר. מחיר אונקיית זהב עולה לרמה של 1,900 דולר.

 

מניות בכותרות

בנק אוף אמריקה (BAC) - החברה עקפה בשורת הרווח ב-2 סנט ורווח של 51 סנט למניה אולם ירידה בהכנסות ביחס לציפיות השוק מאכזבת את המשקיעים והמניה יורדת 2.5% במסחר המוקדם.

 

גולדמן זאקס (GS) החברה דיווחה על רווח של 9.68 דולר למניה הרבה מעל לצפי של 5.57 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשההכנסות גדלו בכל הסגמנטים כתוצאה מהתאוששות ברבעון השלישי. מניות הבנק עולות מעל 2.5% במסחר המוקדם.

 

יו אס בנקורפ (USB) המניה עולה 1.5% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 99 סנט למניה מול צפי של 91 סנט. הכנסות הבנק עקפו את ציפיות השוק עם שחיקה ברווח בשל הריביות הנמוכות אבל חוזקה במוצרי בנקאות המבוססים על עמלות.

 

פי אן סי פיננשל (PNC) החברה דיוחחה על רווח של 3.39 דולר למניה מול צפי של 2.12 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות למרות הפרשה של 52 מיליון דולר להלוואות בעייתיות, מול הפרשה של 2.46 מיליארד ברבעון השני של השני. המניה עולה כ-1% במסחר המוקדם.

 

יוניטד הלת’ (UNH) עולה קלות במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות לרבעון השלישי ובהם הציגה רווח של 3.51 דולר למניה מול צפי של 3.09 דולר והכנסות שעקפו את התחזיות.

 

אפל (AAPL) תמשיך לרכז עניין גם היום לאחר שאתמול חשפה את מכשירי האייפון החדשים שלה באירוע דיגיטלי. החברה חשפה 4 דגמים שונים של אייפון כולם ברשת דור 5, קלים דקים ובעיקר יקרים. החברה דיווחה שלא תכניס יותר מטען ואזניות לערכה, אלא רק כבל הטענה בלבד.

 

AMC אינטרטאינמנט (AMC) יורדת 6% במסחר המוקדם לאחר שמנכ"ל החברה הכחיש את השמועות אשר פורסמו ברשת בלומברג על כך שהחברה שוקלת ללכת להליך פשיטת רגל בשל התמשכות המגיפה וסגירת בתי הקולנוע. הוא כן אמר שהחברה שוקלת לעשות גיוס במניות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה