מגמה שלילית בפתיחת המסחר בניו יורק, דאו ג’ונס נחלש 0.3%

אפל יורדת 1.7% לקראת אירוע השקת האייפון החדש; באירופה ירידות שערים על רקע הגבלות בשל התפרצות מחודשת של קורונה; הנפט מזנק

חדשות ספונסר 13/10/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה מעורבת, החוזים העתידיים על הנאסד"ק עולים קרוב לאחוז על רקע תחילת הפריים דיי של אמזון וחשיפת מכשירי האייפון החדשים של אפל בהמשך היום. 

 

מנגד, החוזים על הדאו ג’ונס והאס אנד פי 500 יורדים קלות. השוק ינסה להמשיך את המומנטום החיובי מאמש על רקע פתיחת עונות הדוחות לרבעון 3. מדד האס אנד פי 500 רחוק אחוז וקצת משיאו בחודש שעבר.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס הגרמני והקאק הצרפתי יורדים 0.7% ו-0.45% בהתאמה. הפוטסי הבריטי נחלש 0.2% על רקע חזרת המגבלות בבריטניה בשל העליה בתחלואה.

 

באסיה סוג של יציבות בבורסות, שנחאי, הונג קונג והקוספי בקוריאה ננעלו ללא שינוי, מדד הניקיי היפני עלה 0.2%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד מתחזקת לרמה של 40.2 דולר. מחיר אונקיית זהב יורד קלות לרמה של 1,922 דולרים.

 

מניות בכותרות

בלאק רוק (BLK) מנהלת הנכסים הגדולה בעולם דיווחה על רווח של 9.22 דולר למניה מול צפי של 7.8 דולר עם הכנסות שעקפו את תחזיות השוק. מניות החברה עולות כ-3% במסחר המוקדם.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) החברה דיווחה על רווח של 2.2 דולר למניה מול צפי של 1.98 דולר. הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות. החברה רואה התאוששות חזקה בתחום המכשור הרפואי ועליה בביקוש לתרופות עבור סוגי סרטן שונים.

 

דיסני (DIS) החברה דיווחה אמש על ארגון מחדש כשהיא תיתן את ההעדפות שלה לשירות הסטרימינג דיסני פלוס. מניות החברה עולות 4% במסחר המוקדם.

 

אמזון (AMZN) החברה מתחילה היום רשמית את פריים דיי, מרתון המבצעים והמכירות של החברה אשר נדחו מהקיץ האחרון להיום ומחר.

 

סיטי גרופ (C) דיווחה על רווח של 1.4 דולר מול צפי של 0.93 דולר והכנסות שעקפו את תחזיות השוק. הפסדי האשראי קטנו ל-1.9 מיליארד דולר מול 2.2 ברבעון השני. מניות הבנק עולות 2% במסחר המוקדם.

 

ג’י פי מורגן (JPM) - הבנק פרסם את התוצאות לרבעון השלישי של השנה עם רווח של 2.92 דולר מול צפי של 2.23 דולר למניה. החברה עקפה בשורת ההכנסות ורשמה מחיקת אשראי של 611 מיליון דולר, נמוך מהותית מהצפי. מניות החברה עולות קצת מעל 1% במסחר המוקדם.

 

אפל (AAPL) תקיים היום כנס וירטואלי בו היא תחשוף באיחור של חודש את מכשירי האייפון החדשים של החברה.

 

רויאל קריביאן (RCL) יורדת 7% במסחר המוקדם לאחר שיצאה לגיוס של 500 מיליון דולר במניות ו-500 מיליון דולר באג"ח להמרה בכדי להתמודד עם קרקוע מערך צי ספינות הקרוז אותו היא מתפעלת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה