גיוס הון

חברת Else Nutrition השלימה גיוס של כ-26 מיליון דולר קנדי

הגיוס התבצע בהפקה ציבורית ופרטית; השותף האסטרגי קבוצת H&H הגדיל את חלקו והשקיע כ-4 מיליון דולר

חדשות ספונסר 07/10/2020 13:55

א+א-

חברת Else Nutrition הנסחרות בבורסות בקנדה, ניו יורק ופרנקפורט, השלימה גיוס בהנפקה ציבורית ופרטית בהיקף של כ-25.7 מיליון דולר קנדי. החלק הציבורי, הכולל ניצול מלא של הקצאת יתר, כלל הנפקת 9.2 מיליון יחידות במחיר של 2.25 דולר קנדי.

 

כל יחידה כללה מניה וחצי אופציה לרכישת מניה במחיר מימוש של 3.25 דולר למניה לתקופה של שנתיים. החברה קבלה את אישור הבורסה בקנדה לרשום למסחר את האופציות בסימול BABY.WT. סך הגיוס בהנפקה הציבורית הסתכם בכ-20.7 מיליון דולר.

 

במקביל לגיוס הציבורי הקצתה החברה 2.22 מיליון יחידות בהנפקה פרטית PP תמורת כ-5 מיליון דולר קנדי. חברת בת של השותף האסטרטגי H&H (Health and Happiness) – חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בהונג קונג, השקיעה בהנפקה זו כ-4 מיליון דולר קנדי והגדילה את חלקה במעט לכ-11.6% מהון המניות של Else.

 

ההנפקה הציבורית נוהלה על ידי בנקי ההשקעות Canaccord Genuity ו-Haywood Securities.

 

חמוטל יצחק, מנכ"ל החברה אומרת: "הופתענו מהיקף הביקושים להנפקה והגדלנו אותה בהתאם. הצלחת ההנפקה היא הבעת אמון משמעותית של המשקיעים בקנדה ושל השותף האסטרטגי שלנו H&H שאף הגדיל את חלקו. ההנפקה מאפשרת לנו לפתח שלל מוצרים חדשים , להגדיל את הפעילות השיווקית בצפון אמריקה בה אנחנו רואים עניין רחב של קונים הן באינטרנט (אתר החברה ואמזון) והן בקרב רשתות ומפיצים איכותיים, כמו גם להשיק את קו המוצרים במקומות רבים נוספים בעולם כמו מערב אירופה וסין באמצעות שותפינו האסטרטגי ומפיצים אחרים".

 

Else Nutrition היא חברת מזון ישראלית המתמקדת בפיתוח ושיווק מזון ומוצרים צימחיים לתינוקות, ילדים ובוגרים. החברה פיתחה פורמולה מוגנת פטנט שאיננה מבוססת על חלב או סויה וכל רכיביה נקיים והיא מהווה תחליף לתוספי החלב הקיימים.

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה