קונסורציום בינלאומי בהובלת מגל זכה במכרז לאספקת מערכת לניהול אבטחה

המכרז לאבטחת מתקן מרכזי של גוף שלטון באפריקה; היקף העסקה עומד על כ- 20 מיליון דולר; חלקה של מגל מוערך בכ-10 מיליון דולר, וצפוי לגדול עם התקדמות הפרויקט

חדשות ספונסר 06/10/2020 11:56

א+א-

חברת מגל מערכות בטחון (נאסד"ק: MAGS), מודיעה היום כי קונסורציום בינלאומי אותו מובילה מגל זכה במכרז על סך 20 מיליון דולר לאספקה, התקנה ותחזוקה של מערכת חדשנית לניהול אבטחה משולבת לאבטחת מתקן מרכזי של גוף שלטון באפריקה. חלקה של מגל בפרויקט מוערך בכ-10 מיליון דולר, וצפוי לגדול עם התקדמות הפרויקט.

 

מערכת האבטחה המתקדמת כוללת פתרון אבטחתי מלא המבוסס, בין היתר, על המוצרים והפלטפורמות של מגל. בליבו של הפרויקט תשולב מערכת FORTIS לניהול היברידי של מערכות אבטחה פיזית (PSIM).

 

מערכת ה FORTIS תשלב ותנהל מגוון מערכות אבטחה, דוגמת: פתרונות תת קרקעיים לאבטחה היקפית ;ו-Senstar Symphony - התוכנה המתקדמת של לניהול וידיאו (VMS) בשילוב עם פתרונות ניתוח וידיאו חכם (IVA). כמו כן, ישולבו בפרויקט בקרות כניסה אלקטרונית, ותיפרס רשת תקשורת מאובטחת שתומכת בהטמעה ותפעול מאובטחים של כלל המערכת המשולבת.

 

דרור שרון, מנכ"ל מגל, מסר: "מגל זכתה בפרויקט החדש באפריקה ,על אף האתגרים הנובעים ממגפת הקורונה. אנו גאים בצוות שלנו ובשותפינו, אשר שתפו פעולה בהצלחה וזכו במכרז זה. הפרויקט הינו הזדמנות להציג את המומחיות שלנו ולהוכיח את היכולות ואת הביצועים של טכנולוגיות מגל. אנו מצפים להרחיב את קשרינו העסקיים עם לקוח מהותי זה ולמנף את הפרויקט להרחבת נוכחותנו באזור."

 

חברת מגל מערכות ביטחון הוקמה בשנת 1969 כחטיבה בתוך התעשייה האווירית לישראל. בשנת 1993 הונפקה לראשונה בנאסד"ק. הכנסותיה של החברה ברבעון השני של 2020 הסתכמו ב-16.4 מיליון דולר, והרווח הנקי עמד על 0.2 מיליון דולר, לעומת הפסד של 200 אלף דולר ברבעון המקביל ב-2019.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה