גיוס הון

סאטקום גייסה 7 מיליון ש”ח בהנפקה למשקיעים מוסדיים

בגיוס השתתפו בין היתר פסגות, הפניקס, חצבים, תכלית ואיילון; תמורת ההנפקה תשמש את החברה לקידום שיתופי פעולה אסטרטגיים ועסקיים

חדשות ספונסר 06/10/2020 10:09

א+א-

קבוצת סאטקום מערכות ביצעה הנפקה פרטית של מניות למשקיעים מסווגים ופרטיים בהיקף של כ- 7 מיליון ש"ח. בהנפקה השתתפו הפניקס, חצבים, תכלית, איילון, קסם ועוד.

 

 החברה הציעה בהנפקה 7 מיליון מניות רגילות של החברה במחיר של 100.5 אג’ למניה המהוות לאחר ההקצאה כ-12% מהונה המונפק של החברה (8.8% בדילול מלא). מחיר המניה הממוצע בששת החודשים שקדמו למועד ההנפקה עמד על כ-89 אגורות למניה, ובימי המסחר האחרונים עמד על 114.4 ש"ח למניה.

 

עמי ברלב, יו"ר הדירקטוריון, מסר : "אנו נרגשים מרמת האמון לה זכתה סאטקום ממשקיעים מובילים ואיכותיים. ההנפקה תחזק את תזרים המזומנים של החברה ותתמוך בתהליכי הפיתוח העסקי בהתאם לאסטרטגיית הפעילות.

 

הנהלת החברה תמשיך לחתור לשימור יציבות עסקית בתקופה סוערת זו ברמה הגלובלית, תוך פעילות לחיזוק היחסים עם לקוחותיה האסטרטגיים של החברה, חידוש עסקאות ארוכות טווח וחתירה ללא לאות ליצירת אפיקי הכנסה חדשים לחברה. תוצאות ההנפקה, אשר אופיינה בביקושים גבוהים משקפות את רמת המחויבות של הנהלת החברה לטובת כל מחזיקי העניין של החברה ואת העבודה הקשה המשתקפת ביציבותה של החברה".

 

אסף רוזנהק, מנכ"ל החברה מסר: ההיענות להנפקה מהווה הבעת אמון מצד שוק ההון בחברה ובפעילותה ואנו מודים על כך למשקיעים המצוינים שלוקחים בכך חלק. תמורת ההנפקה תשמש את החברה להמשך האצת פיתוח פעילותה וקידום שיתופי פעולה אסטרטגיים ועסקיים".

 

את הרבעון השני של 2020 סיימה סאטקום עם עליה של 9% בהכנסות, שהסתכמו בכ-15.2 מיליון דולר, גידול הנובע משדרוג חוזים ומעסקאות שירות וציוד חדשות בתחום שירותי התקשורת. הרווח הנקי של החברה הסתכם ברבעון השני בכ-216 אלף דולר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה