חברת Siyata Mobile השלימה גיוס של 12.6 מיליון דולר ועברה להיסחר בנסדאק

ביקושים גדולים הביאו להרחבת הגיוס לכ-12.6 מיליון דולר והתחלת מסחר ב-Nasdaq Capital Market; פסגות היה המשקיע המוביל בהנפקה

חדשות ספונסר 01/10/2020 14:42

א+א-

חברת Siyata Mobile הישראלית-קנדית, הנסחרת בבורסה בטורונטו ((TSX-V:SIM השלימה אתמול גיוס של כ-12.6 מיליון דולר (2.1 מיליון מניות לפי 6 דולר למניה). חבילת ההנפקה כללה מניה ואופציה שתסחרנה בנפרד כשמחיר המימוש של האופציה הוא 6.85 דולר למניה לתקופה של 5 שנים.

 

את ההנפקה הוביל בנק Maxim Group וכתוצאה ממנה החלה המניה (והאופציה) להסחר ב-Nasdaq Capital Market בסימולSYTA . לפני ההנפקה הנוכחית נסחרה המניה גם ברשימת ה-OTCQX ולאחריה היא נסחרת רק בנסדאק וב-TSX.

 

לחתם יש אופציה למכור עוד 315 אלף מניות ו/או אופציות בתוך 45 יום כ- Over Allotments. בגיוס השתתפו גופים מוסדיים מובילים מישראל כגון פסגות, שהיה המשקיע המוביל בהנפקה יחד עם הקרנות של מור ומיטב.

 

מרק סילנפרוינד מנכ"ל החברה אומר: "השלמנו צעד אסטרטגי מבחינת החברה במעבר להסחר ברשימת ה-Nasdaq Capital Market וחזקנו משמעותית את מבנה ההון של החברה.. יש לנו שיתופי פעולה עם חברות תקשורת גלובליות מובילות כמו AT&T ו- Verizon ואלה צפויים להביא להתרחבות בפעילות שלנו כבר ברבעונים הקרובים".

 

Siyata Mobile היא ספק גלובלי של מוצרי PTT ומערכות תומכות סלולאר. מוצריה כוללים מכשירי IoT לרכבים מסחריים המאפשרים לארגונים ולכוחות הצלה תקשורת מיידית על בסיס רשת אלחוטית מדינתית. המערכות התומכות של החברה מאפשרות למשתמשים לתקשר באזורים רחוקים בהם הקליטה הסלולארית מוגבלת, לתקשר בתוך מבנים בצורה טובה יותר ועוד. בין לקוחות החברה אפשר למנות את:AT&T, FirstNet, Bell, Rogers, Verizon .

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה