פתיחה חיובית בארה”ב

למרות העימות הראשון בין הנשיא טראמפ למתמודד לנשיאות ג’ו ביידן, שירד נמוך מאוד

חדשות ספונסר 30/09/2020 17:00

א+א- 1

בורסות ארה"ב צפויות פתחו את יום המסחר בעליות שערים למרות העימות הראשון בין הנשיא טראמפ למתמודד לנשיאות ג’ו ביידן, שירד נמוך מאוד ואיכזב את החוזים העתידיים שעברו לירידות שערים לאחר סיום העימות הטלויזיוני הראשון מתוך שלושה.

 

לפני מספר דקותפורסם סקר התעסוקה של ADP שהראה על יצירה של 749 אלף משרות בספטמבר מול צפי ליצירה של 649 אלף משרות, ההתאוששות הגיעה בעקבות תנופה בענף הבניה. ה-GDP הסופי לרבעון השני פורסם גם כן לפני המסחר והראה ירידה של 31.4% בתוצר ברבעון השני מול צפי לירידה של 31.7%.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, הדקס הקאק ופוטסי הבריטי יורדים 0.4%, 0.3% ו-0.1% בהתאמה. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, יפן נחלשה 1.5%, שנחאי ירדה 0.2%, הונג קונג עלתה 0.8%, בקוריאה לא התקיים מסחר.

 

חבית נפט יורדת לרמה של 41.3 דולר לחבית. הזהב מתאושש יורד ונסחר ברמה של 1,883 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

וולט דיסני (DIS) יורדת כ-1.5% במסחר המוקדם לאחר שאמש לאחר המסחר דיווחה על פיטורים של 28 אלף עובדים ביחידת פארקי השעשועים של החברה. פארק הדגל של החברה בקליפורניה ממשיך להיות סגור ויהיה כך בעתיד הקרוב בשל מגבלות של הממשל במדינה.

 

פאלנטיר (PLTR) החברה תתחיל להסחר היום בבורסה של ניו יורק לאחר הצעה ישירה של מניות לציבור ומחיר של 7.25 דולר למניה שמשקף לחברה שווי של 15.8 מיליארד דולר לפני הכסף.

 

מיקרון (MU) פרסמה אמש דוחות לרבעון השני של השנה, החברה הציגה רווח של 1.08 דולר למניה מול צפי של 0.99 דולר למניה. החברה הציגה הכנסות שעקפו את התחזיות אך תחזית חלשה שאכזבה את המשקיעים. מניות החברה יורדת מעל 3% במסחר המוקדם.

 

אסנה (ASAN) החברה תתחיל להסחר היום בבורסה של ניו יורק במחיר של 21 דולר למניה שנקבע בהנפקה של חברת התוכנה.

 

ג’נרל מוטורס (GM) לא תשלים היום את העסקה לרכישת נתח ביצרנית הטנדרים החשמליים ניקולה והשיחות בין שתי החברות ימשכו כך.

 

סיזרס אנטרטאינמנט (CZR) הודיעה שחברת ההימורים הבריטית "וויליאם היל" קבלה את הצעת הרכישה שלה בגובה של 3.7 מיליארד דולר. מוויליאם היל נמסר "זוהי האופציה הטובה ביותר עבור מניות החברה ובמחיר אטרקטיבי".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    כנראה למדדים יש רצון משלהם|30|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    חגיתת 30/09/2020 18:55