וול סטריט פותחת את יום המסחר ביציבות יחסית, לאחר הראלי אמש

זאת לאחר יום מסחר קודם של עליות שערים, בעיקר מצד מניות הטכנולוגיה והקמעונאות שעלו בחדות

חדשות ספונסר 23/09/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר ביציבות לאחר יום מסחר של עליות שערים, בעיקר מצד מניות הטכנולוגיה והקמעונאות שעלו בחדות. אמזון זינקה קרוב ל-6% ומשכה את המדדים קדימה לעבר סגירה סמוך לגבוה יומי. מדד האס אנד פי 500 עלה מעל 1% וקטע ארבעה ימי מסחר שליליים רצופים.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית. הדקס הקאק ובריטניה עולים 1.4%, 1.5% ו-2% בהתאמה וממשיכים בתיקון לאחר פתיחת שבוע שלילית ביותר.

 

באסיה ננעלו הבורסות במגמה חיובית לרוב, יפן חזרה מהחופשה וסגרה ללא שינוי. שנחאי עלתה 0.2%, הונג קונג עלתה 0.1%, והקוספי בקוריאה ננעל ללא שינוי.

 

חבית נפט נסחרת ביציבות סביב 40 דולר. הזהב ממשיך להילחץ למטה יורד מרמה של 1900 דולר ונסחר כעת סביב 1882 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

ג’נרל מילס (GIS) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על רווח של 1 דולר למניה מול צפי של 13 סנט. הכנסות חברת המזון המוכן עקפו את תחזיות השוק בעיקר בשל גידול לביקוש בשל הסגרים ואכילה במרחב הפרטי בבתים.

 

נייקי (NKE) ממריאה במסחר במוקדם מעל 12% לאחר דוחות חזקים לרבעון השני וזינוק חזק מאוד במכירות און ליין של 82% והו מהוות כבר שליש מההכנסות. החברה הציגה רווח של 95 סנט למניה מול צפי של 47 סנט עם הכנסות שעקפו את התחזיות של השוק.

 

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) החברה דיווחה שחיסון שפיתוח לוירוס הקורונה נכנס לשלב הבדיקות האחרון והיא אחת מארבעת החברות שקבלה מעמד מיוחד מהבית הלבן.

 

שופיפיי (SHOP) החברה חשפה דליפת מידע שלטענתם השפיעה על פחות מ-200 סוחרים המשתמשים בפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלה. לאחר חקירה פנימית החברה אמרה שזהו ניסיון של שני עובדים אשר פוטרו והם אלה שניסו להשיג את המידע. עד כה לא נמצא שהמידע נוצל לרעה בדרך כלשהי.

 

אי אפשר בלי טסלה (TSLA) בדיווח היומי, החברה מקבלת המלצה מפוקפקת ב"באיירד" כמניה הדובית החדשה של מחלקת המחקר בעקבות אכזבה גדולה והיעדר בשורה מיום הסוללה של החברה, בטענה שהדיווח היה מרשים אולם הכל וגם מעבר לזה מגולמים כבר במחיר הנוכחי. לעומת באיירד, בדויטשה בנק התרשמו לטובה והם עושים סוג של התאמת שוק עם המלצת קניה במקום "החזק", דבר ידוע ברדיפה אחרי המחיר של השוק.

 

וול מארט (WMT) - החברה עשויה לגייס כ-20 אלף עובדים בתקופת החגים הקרובה בעיקר לתחום המכירות המקוונות ובציפיה לעליה משמעותית במכירות הרשת באון ליין בתקופת החגים הקרבה.

 

לולולמון (LULU) מגלה סוג של אחריות ומפסיקה את "הרצת המניות" בדמות רכישה חוזרת בשל חוסר הודאות העסקית שיוצר וירוס הקורונה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה