עליות בפתיחת שבוע המסחר בחו”ל

לאחר עוד שבוע מסחר שלילי שהגיע לסיומו עם לחץ חזק מאוד על מניות הטכנולוגיה

חדשות ספונסר 14/09/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את שבוע המסחר בעליות שערים לאחר עוד שבוע מסחר שלילי שהגיע לסיומו עם לחץ חזק מאוד על מניות הטכנולוגיה. אופנהיימר מדווח על עליה ביתרות השורט על מניות הטכנולוגיה שיכולות להצית דווקא תגובה הפוכה (שורט סקוויז) במידה ולא נראה המשך ירידות. מדד הנאסד"ק רשם את השבוע השלילי ביותר מאז מרץ האחרון.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס עולה ב-0.1%, הקאק הצרפתי עולה 0.4% ובבריטניה נסחרת ללא שינוי. באסיה ננעלו הבורסות במגמה חיובית, הניקיי היפני עלה ב-0.65%, הונג קונג עלתה 0.6%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 1.3% ומדד שנחאי ירד 0.6%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד נחלשת לרמה של 37 דולר. הזהב נסחר ביציבות ברמה של 1947 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

אנבידיה (NVDA) מניות החברה מזנקות מעל 5% לאחר שהחברה הודיעה שהיא צפויה לרכוש את ARM יצרנית השבבים הבריטית מסופטבנק בעסקה של כ 40 מיליארד דולר במזומן ומניות.

 

אורקל (ORCL) החברה מזנקת 6% במסחר המוקדם לאחר שבייטדאנס בעלת אפליקציית טיק טוק בחרה בה להיות בעלי החברה בארה"ב. אורקל גברה על חברת מיקרוסופט ועוד חברות שהיו במרוץ לרכוש את האפליקציה הפופלרית.

 

גיליאד (GILD) רוכשת את חברת אימונומדיקס (IMMU) במחיר של 88 דולר למניה שהם 21 מיליארד דולר. העסקה צפויה להסגר ברבעון הרביעי של השנה ומשקפת פרמיה של מעל 100% על מחיר הסגירה של יום שישי.

 

פייזר (PFE) החברה דיווחה במהלך סוף השבוע שהחיסון לוירוס הקורונה עשוי להיות משווק בארה"ב לקראת סיום השנה במידה וימצא בטוח ויעיל.

 

דלתא איירליינס (DAL) החברה הודיעה שתגייס חוב של 6.5 מיליארד דולר שיגובה בתוכנית הנוסע המתמיד של החברה (מנפלאות השוק האמריקאי).

 

ניקולאה (NKLA) מניות החברה מתמתנות במסחר המוקדם לאחר ירידות חדות מוקדם יותר. החברה צנחה בשבוע שעבר 3 ימים ברציפות בעקבות חשד להונאה של מנכ"ל החברה. החברה מסרה מוקדם יותר שההאשמות שקריות ומטעות ונועדו כדי שגופים ירוויחו מירידת מחיר המניה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה