עליות שערים בפתיחת שבוע המסחר בארה”ב

לאחר סיום שבוע חזק מאוד ביום שישי האחרון, בו הגיבו ענקיות הטכנולוגיה לדוחות שפורסמו ביום חמישי לאחר נעילת המסחר

חדשות ספונסר 03/08/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את שבוע המסחר במגמה חיובית, לאחר סיום שבוע חזק מאוד ביום שישי האחרון בו הגיבו ענקיות הטכנולוגיה לדוחות שפורסמו ביום חמישי לאחר נעילת המסחר. 

 

אפל ופייסבוק זינקו לשיאים חדשים לאחר דוחות טובים, אמזון זינקה אך לא קבעה שיאים חדשים והאחרונה גוגל שירדה מעל 3% דיווחה על תוצאות טובות מציפיות השוק אך גם על ירידה בהכנסות לראשונה מאז שהפכה ציבורית. 

 

עונת הדוחות תמשך גם השבוע, היום לאחר המסחר ידווחו קיי אל איי טנקור מסקטור השבבים וחברת הביטוח AIG. בהמשך השבוע ידווחו לא מעט חברות ישראליות כשהשיא יהיה ברביעי עם דוחות טבע, פריגו וסאפיינס.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס עולה ב-2.3%, הקאק הצרפתי עולה 1.4% ובריטניה מתחזקת 1.3%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה חיובית לרוב, הניקיי היפני עלה 2.2%, הונג קונג ירדה 0.5%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 0.1% ומדד שנחאי עלה ב-1.75%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות למחיר של 40.2 דולר לחבית. הזהב יורד קלות מאזור השיא, כעת נסחרת אונקיית זהב במחיר של 1,970 דולר.

 

מניות בכותרות

 

אלי לילי (LLY) חברת התרופות החלה במחקר מאוחר כדי לקבוע אם טיפול הנוגדנים הניסיוני לקורונה יכול למנוע את התפשטות הנגיף בבית אבות.

 

טייסון פודס (TSN) החברה דיווחה על רווח של 1.4 דולר למניה מול צפי של 94 סנט עם הכנסות שיצאו נמוכות מהערכות השוק. המכירות של בקר וחזיר ירדו במספרים דו ספרתיים באחוזים בשל ירידה בביקוש.

 

מקקיסון (MCK) מפיצת התרופות דיווחה על רווח של 2.77 דולר למניה מול צפי של 2.32 דולר עם הכנסות שהיו מעל הערכות השוק. החברה אמרה שהיקף הפעילות שלה עלה מוקדם מהצפוי והיא מעלה את התחזיות להמשך השנה.

 

כלורוקס (CLX) דיווחה על רווח של 2.41 דולר למניה מול צפי של 1.99 דולר עם הכנסות שעקפו את הציפיות. החברה דיווחה על ביקושים גבוהים למוצרי ניקיון וחיטוי בשל וירוס הקורונה.

 

ADT (ADT) ספקית האבטחה, אוטומציה וטכנולוגיה לבית חכם מזנקת מעל 60% במסחר המוקדם בשל דיווח שאלפביית חברת האם של גוגל תשקיע 450 מיליון דולר בחברה בתמורה ל-6.6% ממניות החברה. כחלק מהשותפות ADT תציע ללקוחותיה מכשירי בית חכם של גוגל. כל חברה התחייבה להשקעה של 150 מיליון דולר להרחבת הצעות המוצר והשירותים שלהן בתחום.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה