בורסות ארה”ב פותחות את יום המסחר בעליות

עונת הדוחות תאיץ היום. מוקדם יותר פורסם שארה"ב נתנה לסין אולטימטום לסגור את הקונסוליה ביוסטון תוך 72 שעות

חדשות ספונסר 22/07/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר בעליות. עונת הדוחות תאיץ היום ולאחר המסחר ידווחו מיקרוסופט וטסלה. 

 

מלחמת ארה"ב סין מתעוררת? מוקדם יותר פורסם שארה"ב נתנה לסין אולטימטום לסגור את הקונסוליה ביוסטון תוך 72 שעות וזו מצידה מבטיחה סוג של נקמה (המשך יבוא).

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית בסוג של מימושי רווחים לאחר שמדד הדקס כמעט וחזר לשיאו טרום המשבר. בורסת גרמניה יורדת 0.35%, צרפת נחלשת ב-1% ובריטניה יורדת 0.8%. 

 

באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת עם נטייה לירידות שערים, הניקיי היפני ירד 0.6%, הונג קונג נחלשה 2.2%, הקוספי בקוריאה ננעל ללא שינוי ומדד שנחאי עלה 0.4%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 1.5% למחיר של 41.2 דולר לחבית. הזהב מתחזק, נסחר סביב 1,860 דולר לאונקיה ומתקרב לשיאו מ-2011 סביב 1,900 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

טרמו פישר (TMO) ספקית הציוד למדע מדווחת על רווח של 3.89 דולר למניה מול צפי של 3.42 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות ואת התוצאות הטובות זוקפת החברה בביקוש רב למוצריה בשל מגפת הקורונה.  

פייזר (PFE) מדווחת על הסכם עם ממשלת ארה"ב לפיה היא תרכוש 100 מיליון חיסונים לוירוס הקורונה שנמצא עדיין בשלבי פיתוח יחד עם השותפה שלה ביונטק (BNTX). לממשלה יש אופציה להגיע לעד 500 מיליון חיסונים שיינתנו ללא עלות לאזרחי ארה"ב.

 

בסט ביי (BBY) מדווחת שסך המכירות שלה עלו ב- 15% מאז שפתחו את החנויות שוב לאחר הסגר שהיה בארה"ב. לעומת זאת המכירות באון ליין שלשו את עצמן ברבעון האחרון בשל הסגר בארה"ב.

 

יוניטד איירליינס (UAL) - החברה דיווחה אמש על הפסד אדיר של 1.6 מיליארד דולר שהם 9.31 דולר למניה, גבוה מהצפי להפסד של 9.02 דולר. גם אחרי הורדת הציפיות הדוחות היו חלשים מאוד למרות הכנסות מעל לצפי. החברה שרפה 40 מיליון דולר ביום ברבעון האחרון והיא מצפה לירידה לקצב של 25 מיליון דולר. המניה נסחרת ללא שינוי במסחר המוקדם.

 

ביוג’ן (BIIB) החברה דיווחה לפני המסחר על רווח של 10.26 דולר למניה מול צפי של 8.03 דולר עם הכנסות שעקפו את ציפיות השוק. החברה ציינה שהתוצאות הטובות הגיעו בעקבות מכירות של 100 מיליון דולר שיוחסו לביקושים בשל מגפת הקורונה.

 

סנאפ צ’ט (SNAP) מניות החברה יורדות 7% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים ברבעון האחרון. החברה מציגה הפסד של 9 סנט למניה בהתאם לציפיות עם הכנסות טובות מהציפיות וגידול של 17% במשתמשים ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה.

 

טקסס אינסטרומנטס (TXN) דיווחה אמש לאחר המסחר על תוצאות שהיכו את התחזיות, רווח של 1.48 דולר למניה מול צפי של 0.88 דולר למניה והכנסות שעקפו את התחזיות. יצרנית השבבים ציינה שהיא מצפה לרבעון שלישי טוב עם ביקושים לכל מגוון השבבים בשל וירוס הקורונה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה