מגמה מעורבת בפתיחת שבוע המסחר בארה”ב

עונת הדוחות תצבור תאוצה השבוע עם דוחות של קוקה קולה, לוקהיד מרטין, בואינג, שופיפיי, גנרל אלקטריק, ספוטיפיי, מסטרקארד ועוד.

חדשות ספונסר 20/07/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את שבוע המסחר במגמה מעורבת לאחר עוד שבוע מסחר של עליות שערים במדד האס אנד פי 500. מדד הנאסד"ק אשר משך את השוק בשבועות האחרונים נעצר בשבוע שעבר ורשם ירידות שערים קלות. 

 

השבוע תמשך עונת הדוחות עם דוחות של קוקה קולה, לוקהיד מרטין, בואינג, שופיפיי, גנרל אלקטריק, ספוטיפיי, מסטרקארד ועוד.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הדקס הגרמני עולה 0.4%, הקאק הצרפתי יורד 0.2% והפוטסי הבריטי נחלש ב-0.5%. אסיה ננעלה במגמה מעורבת, הבורסה בקוריאה ירדה 0.1%, טוקיו עלתה 0.1% והונג קונג ירדה 0.1%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת 0.6% למחיר של 40.5 דולר לחבית. הזהב נסחר סביב 1,813 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

הליברטון (HAL) - החברה דיווחה על רווח של 5 סנט למניה מול צפי של 11 סנט הפסד, עם הכנסות נמוכות מציפיות השוק בשל צניחה בביקוש הגלובלי למוצרי נפט. מניות החברה עולות 5% במסחר המוקדם.

 

שברון (CVX) תרכוש את נובל אנרג’י (NBL) בעסקת מניות המשקפת שווי של 5 מיליארד דולר שהם קצת מעל 7% ממחיר הסגירה של המניה ביום שישי האחרון. זוהי עסקת השתלטות ראשונה בסקטור הנפט מאז התפשטות וירוס הקורונה.

 

איביי (EBAY) קרובה מאוד למכירת של יחידת המודעות שלה לחברה הנורווגית אדוינטה בעסקה המוערכת בכ 8 מיליארד דולר. העסקה צפויה להסגר עוד היום והיא תהיה במזומן ובמניות.

 

ניקולה (NKLA) מניות החברה צוללות 17% במסחר המוקדם בעקבות רצון להנפיק 53.4 מיליון מניות וכתבי אופציה תוך שהחברה מנצלת את העליות האחרונות וההתעניינות במניה בכדי לחזק את ההון.

 

קאל מרין (CALM) יצרנית הביצים הגדולה ביותר בארה"ב מדווחת על רווח של 1.24 דולר למניה מול צפי 1.2 דולר. הכנסות החברה היו מעט חלשות ומתחת לציפיות השוק. החברה נהנתה מעליה במחירי הביצים בעקבות משבר הקורונה ומכירות גבוהות בגלל סגר של האוכלוסייה. החברה לא תחלק דיבידנד בשל אי עמידה במדיניות הדיבידנד שלה שהשתנתה ברבעונים האחרונים.

 

דלתא איירליינס (DAL) החברה הודיעה לטייסים שאפשר למנוע אי נעימות אם יסכימו להפחתת שכר למינימום הנדרש.

 

סטארבקס (SBUX) מקבלת המלצת למשקל יתר בסיקור מחודש מבנק וולס פארגו.

 

אמזון (AMZN) האנליסטים בארה"ב מוכיחים שהם לא מבינים כלום וממשיכים לרדוף אחרי המחיר. גפריס וגולדמן מעלים מחיר יעד ל-3,800 דולר למניה הסיבה האמיתית רק כי המחיר עלה מעלה בזכות הזרמות הפד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה