שרון זייד, מנכל קבוצת ברן<br>קרדיט: יחצ
שרון זייד, מנכל קבוצת ברן קרדיט: יחצ

חברת ברן הודיעה היום כי חתמה על סכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת מקורות לשיתוף פעולה בתכנון וביצוע פרויקטים בתחום המים. במסגרת ההסכם מקורות תהיה אחראית לייעוץ ולתכנון בתחום המים בלבד ואילו ברן תהיה אחראית לתכנון וביצוע של כל הפרויקט המשותף.

 

עוד נקבע, כי כל צד יפעל לאיתור הזדמנויות עסקיות לביצוע פרויקטים ולשיווק הפעילות המשותפת. קבוצת ’ברן’ תהיה אחראית למישור הביצועי בפרויקטים המשותפים ולצדדים תהיה זכות ראשונים לממש במסגרת הפעילות המשותפת הזדמנות שתגיע לידיעת הצד השני. חלקה של ’מקורות’ בפרויקטים שיקודמו יהיה בשירותי ייעוץ ותכנון בתחום המים, ללא ביצוע השקעה בהון או בעלות בנכסים.

 

שרון זייד, מנכ״ל ברן: "ממשלות וארגונים בינלאומיים ברחבי העולם משקיעים סכומים גדלים משנה לשנה בתשתיות מים. מים נקיים והבטחת אספקה סדירה הם צורך חיוני אשר מהווה פוטנציאל לפרוייקטים גדולים ברחבי העולם בכלל ובאפריקה בפרט.

 

ברן חוברת היום למקורות וביחד נמנף את היכולות שלנו לזכות במכרזים משמעותיים. לברן ניסיון בינלאומי רב בפרוייקטי מים - תחום שנמצא בליבת האסטרטגיה שלנו. שיתוף הפעולה עליו אנחנו מדווחים היום, עם חברה מצוינת שמביאה איתה ניסיון רב, ידע מוכח ואיתנות פיננסית, תאפשר לברן למנף את היכולות והניסיון המוצלח שצברנו ביישום פרויקטים בחו"ל וכן את הקשרים העסקיים הרבים להרחבה משמעותית של פעילותה מעבר לים"

 

פרוייקטים בתחום המים כוללים טיפול במים, התפלה, טיפול והשבה בשפכים, תפיסת שיטפונות הגברת מטר, ביטחון ובטיחות מים, הידרולוגיה וקידוחים, ניהול משאבי מים, הספקת מים, פיקוד ובקרה ומודלים תפעולים וכן הגנת סייבר למתקני מים.

 

לדברי מוטי שירי, סמנכ"ל חטיבת הטכנולוגיות ב’מקורות: ״אנו מברכים על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קבוצת ’ברן’, קבוצת ההנדסה הגדולה בישראל ומהמובילות בתחומה בעולם. שיתוף פעולה זה ממשיך ותומך במימוש אסטרטגיית מקורות, חברת המים של ישראל, למיקסום נכסי הידע המקצועי שלה לאור אתגרי משק המים הבינלאומי.

 

ההתחממות הגלובלית ושינויי האקלים מחייבים יכולת שרידות גבוהה ומהווים הזדמנות יוצאת דופן למקורות לתרום למדינות רבות בפתרונות מים ייחודיים, בנוסף לתרומתה לכלכלה הישראלית ולחיזוק חוסנה הלאומי והמדיני של ישראל".

 

 

 

  • מניות בכתבה:
  • ברן

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש