חדשות וול סטריט ושווקי העולם category name

נתוני אבטלה גבוהים מהצפוי לוחצים את החוזים בניו יורק

מספר תביעות דמי האבטלה הגיע ל-1.877 מיליון מול צפי ל-1.775 מיליון; הבנק האירופי המרכזי הודיע על הרחבת תוכנית הרכישות ב-600 מיליארד אירו; מחירי הנפט יורדים מעט

חדשות ספונסר 04/06/2020 15:52

א+א-

יום המסחר בבורסות אר"הב צפוי להיפתח בנטיה לירידות שערים אחרי הראלי במדדים אמש, כאשר דאו ג’ונס קפץ 2.1% ביום שלישי רצוף של עליות ואס.פי 500 נוגע בשיא כל הזמנים. מספר התביעות לדמי אבטלה פורסם לפני תחילת המסחר והפתיע שוב לרעה כאשר הצפי עמד על 1.775 מיליון תביעות והגיע בפועל ל-1.87 מיליון.

 

אחרי בוקר של ירידות בורסות אירופה עברו להיסחר במגמה חיובית בסמוך לרמות הבסיס, בעקבות הודעת הבנק האירופי המרכזי (ECB) על הרחבת תוכנית רכישות האג"ח ב-600 מיליארד אירו, מה שמביא את סך חבילת הסיוע של הבנק המרכזי לכ-1.2 מיליארד אירו. נשיאת הבנק כריסטין לגארד הודיעה על השארת הריבית ביבשת על כנה בשיעור של 0.5%- .

 

באסיה הסתיים המסחר הבוקר במגמה מעורבת, בורסת טוקיו עלתה 0.36%, הונג קונג התחזקה 0.17% ואילו מדד שנחאי ירד בשיעור קל של 0.14%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-1% למחיר של 36.9 דולר לחבית. הזהב עולה 0.37% ונסחר במחיר של 1,711 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

ג’י.אם. סמוקלר (SJM) – יצרנית המזון דיווחה על רווח של 2.57 דולר למניה והכתה את התחזיות שעמדו על 2.29 דולר למניה. ההכנסות היו גם הן מעל הצפי בעקבות דרישה מוגברת למזון ברקע להתפשטות הקורונה. החברה צופה ירידה של עד 2% במכירות בשנה הבאה.

 

נאביסטאר (NAV) יצרנית המשאיות דיווחה על הפסד של 0.38 דולר למניה ברבעון האחרון, נמוך ב-3 סנט מצפי האנליסטים. ההכנסות היכו גם הן את הצפי והחברה הודיעה שהיא צופה התאוששות הדרגתית בעסקיה.

 

פדקס – החברה מוסיפה היטלים חדשים למשלוחים בארה"ב בעקבות מהלך דומה של המתחרה הגדולה UPS. המהלך נועד לעזור לחברה להתמודד עם העלויות הגבוהות של משלוחי חבילות בעקבות מגפת הקורונה.

 

קוסקו (COST) רשת קמעונאות המזון דיווחה על עליה של 5.4% בפדיון חנויות זהות בחודש מאי בניגוד להערכה כי הפדיון ירד בכ-0.3%. המכירות המקוונות באתר החברה הכפילו את עצמן בהשוואה לשנה שעברה.

 

קרניבל (CCL) חברת הקרוזים קרניבל הודיעה שלא תחדש חלק מקוי השיט שלה שהיו אמורים לשוט לאוסטרליה, קנדה וטייואן. רבים מנמלי היעד בהם עוגנות ספינות החברה נותרו סגורים עדיין בשל מגפת הקורונה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה