חדשות וול סטריט ושווקי העולם category name

וול סטריט פותחת עוד יום של עליות שערים

סקר התעסוקה של ADP פורסם לפני פתיחת המסחר; הסקר מראה על 2.76 מיליון מובטלים נוספים במאי, אחרי 19.6 מיליון מובטלים בחודש אפריל

חדשות ספונסר 03/06/2020 17:00

א+א-

יום המסחר בבורסות ארה"ב נפתח בעליות שערים קלות ובהמשך למגמה החיובית מאמש. לפני מספר דקות פורסם סקר התעסוקה של ADP, סקר המקדים לנתון התעסוקה של חודש מאי שיפורסם ביום שישי הקרוב לפני פתיחת המסחר. 

 

הסקר מראה על 2.76 מיליון מובטלים נוספים במאי וזה אחרי 19.6 מיליון מובטלים בחודש אפריל, שיא שלילי מאז ומעולם. הצפי בסקר הנוכחי היה של 8.75 מיליון מובטלים וכלכלנים מתקשים להסביר את הפרש העצום בין הציפיות ולבין הקריאה בסקר. נראה שחברת ADP בעצמה מתקשה לספק נתונים מהימנים.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס הגרמני מזנק 2.3%, הקאק הצרפתי עולה ב-2%, בריטניה עולה 1.1%. באסיה מגמה חיובית, בורסות סיאול עלתה 2.9%, טוקיו עלתה  1.3%, הונג קונג התחזקה 1.4%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-0.5% למחיר של 36.6 דולר לחבית. הזהב שומר על יציבות סביב 1,725 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

קוטי (COTY) חברת הקוסמטיקה בשיחות עם קים קרדשיאן ווסט בנוגע לקו משותף של מוצרי טיפוח. מניות החברה עולות 7% במסחר המוקדם.

 

טיפאניס (TIF) תרכז עניין הבוקר בעקבות דיווח כי העסקה המתוכננת לרכישת LVMH בעלת המותג לואי ויטון עלולה שלא לעבור בעקבות המשבר העולמי. דירקטוריון LVMH יתכנס בשבוע הבא לדון בהתדרדרות תנאי השוק בארה"ב.

 

זום וידאו (ZM) החברה פרסמה אמש דוחות טובים עם רווח של 20 סנט למניה מול צפי של 9 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מכפילה את התחזית השנתית שלה בעקבות עליה ביוזרים המשלמים בשל העבודה מהבית.

 

סאוות’ ווסט איירליינס (LUV) חברת התעופה מציעה לעובדים אפשרות לפרישה מוקדמת כדי לעבור את התקופה בשלום, החברה לא פיטרה כמות מסחרית של עובדים ב 49 שנות קיומה.

 

אמזון (AMZN) מתכננת סייל קיץ שיחל מה-22 לחודש, כך על פי מסמך שפורסם ברשת CNBC. החברה רוצה לעזור למוכרים שנפגעו בזמן המשבר.

 

קמבל סופ (CPB) יצרנית המזון דיווחה על רווח של 84 סנט למניה מול צפי של 75 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מעלה את התחזית השנתית בשל גידול בכל הסגמנטים בגלל וירוס הקורונה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה