חדשות וול סטריט ושווקי העולם category name

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס עולה 0.53% בעוד הנאסד"ק נחלש 0.15%; בורסות אירופה בשיא של חודשיים, הדקס מזנק 3.4%; חבית נפט נסחרת במחיר 36 דולר

חדשות ספונסר 02/06/2020 17:00

א+א-

יום המסחר בניו יורק נפתח במגמה מעורבת במדדים המובילים לאחר שאמש ננעל המסחר בעוד יום חיובי. המדדים המובילים עלו כ-0.4% בממוצע כשמדד הנסד"ק 100 נסחר סמוך לשיא ערב משבר הקורונה.דאו ג’ונס עולה עם פתיחת המסחר בשיעור של 0.53%, אס.פי 500 מטפס 0.22% ואילו הנאסד"ק יורד בשיעור קל של 0.15%.

 

המהומות בארה"ב נמשכו גם הלילה יחד עם ביזה והרס בלא מעט ערים, זהו לילה שביעי ברציפות של מהומות על רקע מותו של ג’ורג’ פלויד אשר הצית מחאה שיצאה מגבולות ארה"ב, גם לאירופה. הנשיא טראמפ ממשיך באיומים ואמר כי ישלח את הצבא לרחובות הערים ולא יסתפק רק במשמר הלאומי. וול סטריט בינתיים מתעלמת מהמציאות.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס הגרמני מזנק 3.8%, הקאק הצרפתי עולה ב-2%, בריטניה עולה 1.1%. באסיה מגמה חיובית, בורסות סיאול עלתה 1.1%, טוקיו עלתה  1.2%, הונג קונג התחזקה 1.1%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה כ 2% למחיר של 36 דולר לחבית. הזהב שומר על יציבות סביב 1,740 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

לולולמון (LULU) חברת ביגוד הספורט קיבלה הורדת המלצה מוול פארגו סקיוריטיס, ממשקל יתר למשקל שוק.

 

דיקס ספורטינג גודס (DKS) רשת הספורט הפסידה 1.71 דולר למניה מול צפי להפסד של 0.57 דולר. הכנסות החברה ומכירות לחנויות זהות פספסו את התחזיות שהיו חלשות ממילא בשל וירוס הקורונה. המכירות ברשת לעומת זאת זינקו בחדות (110%). החברה ציינה שהרבעון השני החל חזק יותר.

 

סטארבקס (SBUX) החברה פנתה לעובדים שלה והציעה או עבודה בשעות מוגבלות יותר, או יציאה לחופשה ללא תשלום עד ספטמבר. הרשת לא צופה התאוששות במכירות עד לחודש זה לכל המוקדם.

 

סאוות’ ווסט איירליינס (LUV) חברת התעופה מציעה לעובדים אפשרות לפרישה מוקדמת כדי לעבור את התקופה בשלום, החברה לא פיטרה כמות מסחרית של עובדים ב-49 שנות קיומה.

 

אפל (AAPL) חותכת את מחירי האייפונים בסין לטובת המשך המומנטום החיובי במכירות החברה בסין לאחר שהכלכלה נפתחה עם תום הסגר של וירוס הקורונה. באתר הרשמי של החברה בסין לא ניתן לראות את ההנחות אולם אצל מפיצים גדולים אפשר לראות חיתוך מחירים דו ספרתי באחוזים, דבר שהוא נדיר למכשירי אפל.

 

סלאק (WORK) קבלה המלצה לתשואת יתר בסיקור חדש של COWEN.

 

ויזה (V) - החברה פרסמה שהיקף התשלומים בחודש מאי ירדו ב-5%, איטי יותר מירידה של 18% באפריל. ויזה ציינה שהדבר מראה שהוצאות הצרכנים מתאוששות ככל שמקלים בסגר בעקבות וירוס הקורונה.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה