מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס עולה 0.35%, נאסד"ק יורד 0.28%; מגמה שלילית באירופה; העליות במחירי הנפט אינן פוסקות

חדשות ספונסר 21/05/2020 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח במגמה מעורבת לאחר שאמש נעלו המדדים את המסחר בעליות נאות בעקבות דוחות טובים של חברות הריטייל כמו גם צפי לפתיחת הכלכלה ואולי נסיגה מסוימת בוירוס הקורונה בארה"ב. 

 

לפני המסחר יפורסם נתון דורשי העבודה השבועי, הצפי עומד על 2.4 מיליון. עוד יפורסם לפני המסחר מדד הייצור של פילדלפיה וב-17:00 מכירות בתים קיימים לחודש אפריל.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, מדד הדקס הגרמני יורד ב 1.2%, הקאק הצרפתי יורד ב-0.9%, בריטניה יורדת 0.6%. באסיה מגמה מעורבת, בורסות סיאול עלתה 0.5%, טוקיו נחלשה  0.2%, הונג קונג ירדה 0.5%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 34 דולר לחבית. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,737 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

בסט ביי (BBY) מדווחת על רווח של 67 סנט למניה מול צפי של 44 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות, למרות ירידה במכירות לחנויות זהות של 5.3%, שיצאו טוב מצפי חלש יותר של 10%. החברה דיווחה על עלייה במכירות האון ליין.

 

מייסיס (M) החברה פרסמה תחזית מקדימה לרבעון הראשון ובו היא צופה הכנסות של 3-3.03 מיליארד דולר, נמוך מההערכות הראשוניות ל-3.3 מיליארד. החברה צופה הפסד גדול מהצפוי והמשך השפעה של סגירת החנויות בשל וירוס הקורונה.

 

אנדר ארמור (UAA) החברה מגייסת 400 מיליון דולר באגרות חוב להמרה. המכירה תהיה כפופה לתנאי וביקושי השוק.

 

מדטרוניק (MDT) דיווחה על רווח של 58 סנט למניה מול צפי של 68 סנט. הכנסות החברה גם כן פספסו את הערכות השוק. החברה דיווחה על דחייה של ניתוחים אלקטיביים בשל וירוס הקורונה והם אלה שפגעו בשורה התחתונה. החברה מעלה ב-4 סנט את הדיבידנד הרבעוני ל-58 סנט למניה.

 

L ברנדס (LB) הפסידה 99 סנט למניה מול צפי של 72 סנט. הכנסות החברה היו נמוכות מציפיות השוק. הכנסות מותג ההלבשה התחתונה ויקטוריה סיקרט נחתכו בחצי, הכנסות המותג באת’ אנד בודי וורק נפלו ב-18%. כל חנויות החברה נסגרו ב-18 למרץ בשל התפרצות וירוס הקורונה.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה