מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

דאו ג’ונס יורד 0.5%, נאסד"ק עולה 0.5%; מדדי אירופה יורדים קלות לאחר עליות חדות אתמול; יציבות במחירי הנפט

חדשות ספונסר 19/05/2020 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח ביציבות לאחר האופוריה אמש, מדד האס אנד פי 500 נעל את המסחר בעליות של מעל 3%, במחירו הגבוה ביותר מאז הירידות החדות של חודש מרץ. לפני המסחר שלל דוחות של חברות ריטייל כמו וואל מארט, הום דיפו וקוהלס.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, מדד הדקס הגרמני נחלש ב-0.4%, הקאק הצרפתי יורד ב-0.7%, בריטניה יורדת 0.3%. באסיה מגמה חיובית, בורסות סיאול עלתה 2.2%, טוקיו עלתה  1.5%, הונג קונג התחזקה ב-1.9%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 31.7 דולר לחבית. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,735 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

מודרנה (MRNA) לאחר העליות החדות אמש למחיר של 80 דולר למניה, החברה מנצלת את הגאות במחיר ויצאה בהנפקה של 17.6 מיליון מניות במחיר של 76 דולר למניה. ההנפקה מגיעה לאחר תוצאות ראשוניות טובות לחיסון לוירוס הקורונה.

 

וול מארט (WMT) מדווחת על רווח של 1.18 דולר למניה מול צפי ל-1.12 דולר. הכנסות החברה עקפו גם כן את תחזיות השוק עם גידול של 10% במכירות לחנויות זהות. החברה מושכת את התחזית השנתית בשל וירוס הקורונה. מניות החברה עולות 3% במסחר המוקדם.

 

הום דיפו (HD) החברה דיווחה על רווח של 2.08 דולר למניה, נמוך מהצפי ל-2.27 דולר. הכנסות החברה ומכירות לחנויות זהות עקפו את תחזיות השוק. השורה התחתונה נפגעה בשל הוצאות נוספות שהיו על הרשת בשל התאמה לעבודה בשל וירוס הקורונה.

 

קוהלס (KSS) רשת הריטייל לטקסטיל וביגוד דיווחה על הפסד של 3.2 דולר למניה מול צפי להפסד נמוך יותר של 1.8 דולר. החברה לא פרסמה את המכירות לחנויות זהות בשל סגירה של מרבית מחנויות הרשת בצפון אמריקה, החברה נוקטת צעדים לשיפור הנזילות וסיימה את הרבעון עם כ-2 מיליארד דולר במזומן.

 

אדבנס אוטו פרטס (AAP) חברת חלקי החילוף לרכבים הרוויחה 91 סנט למניה מול צפי לרווח של 1.73 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לציפיות השוק עם נפילה במכירות זהות של 9.3%, גבוה מהצפי.

 

אמזון (AMZN) מתעניינת בחלק או בכל ברשת פושטת הרגל JC פני. כך על פי מספר מקורות.

 

טסלה (TSLA) מדווחת על נפילה של 64% ביחס למרץ ברישום למכירות בסין.

 

חברת התעופה סאות’ ווסט איירליינס (LUV) החברה רואה ירידה של 85-90 אחוז בהכנסות התפעול ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה. החברה אמרה שהיא רואה שיפור מתון בביקוש והזמנות נוסעים בשל תחילת הורדת ההגבלות בארה"ב.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה