ירידות חדות בפתיחת המסחר בארה”ב לאחר יומיים שליליים

מספר דורשי האבטלה גדל השבוע ב-2.9 מיליון, מול צפי ל-2.7 מיליון; בורסות אירופה יורדות מעל 2%

חדשות ספונסר 14/05/2020 15:45

א+א-

וול סטריט פתחה את יום המסחר בירידות שערים לאחר יומיים של ירידות במדדים המובילים. ב 15:30 יפורסם נתון דורשי עבודה שבועי הצפי עומד על 2.5 מיליון. 

 

מהבחינה הטכנית יש לשים לב לאזור תמיכה במדד האס אנד פי 500 ברמה של 2,790-2,800 נקודות, כשסגירה מתחת לרמה זו תהיה שלילית לטווח הקצר.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית, מדד הדקס הגרמני יורד ב-2.3%, הקאק הצרפתי נחלש בשיעור דומה, בריטניה יורדת 2.7%. באסיה מגמה שלילית, בורסות סיאול ירדה 0.8%, טוקיו ירדה  1.74%, הונג קונג נחלשה ב 1.4%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 2% למחיר של 25.7 דולר לחוזה לחודש יוני. ביום שלישי הקרוב יפקע חוזה יוני.

 

מניות בכותרות

 

סיסקו (CSCO) דיווחה על רווח של 79 סנט מול צפי של 69 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות העליונות של האנליסטים. החברה נתנה תחזית טובה לרבעון הקרוב והיא נהנית מזה שאנשים עובדים מהבית וצורכים את מוצריה.

 

M3 (MMM) דיווחה שההכנסות שלה ממכירות ירדו ב 11% באפריל בקיזוז מוצרי מסכות הפנים. מכירות שירותי הבריאות עלו ב-5% ואילו תחבורה ואלקטרוניקה ירדו 20%, בעוד שבטיחות ותעשיה ירדו כ 11%.

 

נרווגיאן קרוז (NCLH) חברת הקרוזים שנפגעה קשות בשל וירוס הקורונה וקרקעה את כל צי האוניות שלה מדווחת על הפסד של 99 סנט למניה מול צפי להפסד של 50 סנט. הכנסות החברה יצאו בתחזיות השוק. החברה אמרה שהיא נמצאת במצב טוב ויכולה לעמוד בעוד 18 חודשים של השהיית פעילות. מניות החברה יורדות 3% במסחר המוקדם.

 

טייסון פודס (TSN)  חותכת מחירים למוצרי הבקר שהיא מוכרת למסעדות וסופרמרקטים ב 20-30 אחוזים. ירידת המחיר מגיעה לאחר זינוק במחירי הבשר בשל שיבושים בתהליכי הייצור.

 

טסלה (TSLA) החברה פרסמה אזהרה לעובדים שבוחרים להשאר בבית לאחר שהוטל עליהם לחזור לעבודה, החברה מסרה שהם עלולים לאבד את הזכות לימי אבטלה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה