וול סטריט פותחת את שבוע המסחר בירידות שערים

זאת לאחר דוח התעסוקה שפורסם ביום שישי ודיווח על אובדן של קצת מעל ל-20 מיליון משרות, נמוך מהצפי שעמד על 22 מיליון משרות

חדשות ספונסר 11/05/2020 17:00

א+א- 1

וול סטריט צפויה לפתוח את שבוע המסחר בירידות שערים לאחר דוח התעסוקה אשר פורסם ביום שישי ובו דווח על אובדן של קצת מעל ל-20 מיליון משרות, נמוך מהצפי שעמד על 22 מיליון משרות.

 

מדדי ארה"ב סגרו את שבוע המסחר בעליות שערים והנסד"ק חזר לתשואה חיובית מתחילת השנה. אפל הודיעה ביום שישי שתתחיל לפתוח את החנויות שלה בארה"ב וסה"כ כ-6 חנויות, באלסקה, אלבמה, איידהו ודרום קרוליינה.  

 

הנפט פתח את שבוע המסחר בירידות שערים וכעת נסחר בעליות של כ-2% למחיר של 25.2 דולר לחבית מסוג לייט קרוד וזה על רקע חזרה לשגרה ותחילת תנועה ערה יותר בכבישים. השבוע יחל גלגול החוזים מחודש יוני לחודש יולי לקראת הפקיעה של החוזים ביום שלישי הבא 19.5.

 

בורסות אירופה יורדות היום, מדד הדקס הגרמני וקאק הצרפתי נחלשים ב-1.3% ו-1.75% בהתאמה. באסיה מגמה מעורבת, בורסת סיאול נחלשה ב-0.5%, טוקיו עלתה 1%, הונג קונג עלתה ב-1.53%.

 

מניות בכותרות

 

קרדינל הלת’ (CAH) מפיצת התרופות מדווחת על רווח של 1.62 דולר למניה מול צפי של 1.43 דולר, הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות. החברה מדווחת על עליה בעבודה בעקבות וירוס הקורונה ובכל זאת היא מצפה לפגיעה מסוימת ברבעון הנוכחי.

 

אוטוניישן (AN) חברת הריטייל לרכבים מדווחת על תוצאות טובות לרבעון הראשון עם הכנסות, החברה דיווחה על עליה במכירות לקראת במהלך 10 הימים האחרונים של חודש אפריל. מניות החברה מזנקות 8% במסחר המוקדם.

 

אנדר ארמור (UAA) החברה מדווחת על הפסד של 34 סנט למניה מול צפי להפסד קטן יותר של 19 סנט. הכנסות החברה נפלו מתחת לתחזיות, עם ירידה של 23% בשל וירוס הקורונה.

 

יוניטד איירליינס (UAL)  החליטה לוותר על גיוס חוב של 2.25 מיליארד דולר ללא כל סיבה. החברה תכננה להשתמש בתמורה כדי לפרוע ההלוואה של 2 מיליארד דולר שנלקחה בחודש מרץ האחרון.

 

מריוט (MAR) רשת המלונות דיווחה על רווח של 26 סנט לרבעון האחרון, נמוך מהותית מצפי של 80 סנט למניה. הכנסות הרשת עקפו את התחזיות. החברה מדווחת על שיפור עסקי בסין והתייצבות בשאר חלקי העולם אם כי ברמות ובביקושים נמוכים במיוחד.

 

צ’יספיק אנרג’י (CHK) מקדמת חבילת תמריצים של 25 מיליון דולר למנהליה לקראת הגשת פשיטת רגל מתוכננת. החברה מסרה כי מדדים מסורתיים לא היו יעילים בלתמרץ את כח העבודה של החברה.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    כנראה שלא |31|

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    rtmxxx 11/05/2020 16:40