חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט פותחת עוד יום מסחר במגמה חיובית

אס פי 500 מטפס 1.56%; טבע מזנקת 10% לאחר הדוחות; לאחר הפוגה של יום הנפט הגולמי ממשיך לזנק; דוח האבטלה בארה"ב - 33.5 מיליון דורשי עבודה מאז פרוץ הקורונה

חדשות ספונסר 07/05/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פתחה את יום המסחר בעליות שערים, על רקע איומי טראמפ על הסינים מצד אחד ועל רקע ידיעה שמנהיגי המדינות ישוחחו מוקדם ככל האפשר בתחילת שבוע הבא.

 

בינתיים עונת הדוחות ממשיכה בכל הכח והמדדים רואים את האור בחזרה לשגרה בכלכלת ארה"ב שנפגעה קשות. בשעה 15:30 פורסם נתון דורשי עבודה כשהצפי עמד על 3 מיליון דורשי עבודה חדשים והנתון בפועל הגיע ל-3.169.

 

בורסות אירופה עולות היום, מדד הדקס הגרמני וקאק הצרפתי מתחזקים ב-1% ו-1.2% בהתאמה. באסיה מגמה מעורבת, בורסות סיאול ננעלה ללא שינוי, טוקיו שבה למסחר ועלתה 0.3%, הונג קונג ירדה ב-0.65%.

 

הנפט מתחזק היום לאחר הירידות אמש, חבית מסוג לייט קרוד עולה קרוב ל-9% ולמחיר של 26.3 דולר לחבית. הזהב יורד קלות ונסחר סביב 1,693 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

הילטון (HLT) מדווחת על רווח של 74 סנט למניה מול צפי של 55 סנט, ההכנסות לעומת זאת עמדו בתחזיות. החברה מדווחת שהשפעת הקורונה לא הייתה משמעותית עד לחודש מרץ, החברה צופה שחיקה של 22.6% בהכנסות לחדר פנוי בנטרול השפעות מט"ח.

 

פייפל (PYPL) פרסמה אמש לאחר המסחר את תוצאותיה לרבעון הראשון, החברה מדווחת על רווח של 66 סנט למניה מול צפי של 75 סנט, הכנסות החברה גם כן פספסו את התחזיות. החברה אמרה שהיא צופה התאוששות משמעותית ברבעון האחרון בשל גידול ברכישות המקוונות ברחבי העולם.

 

סקוור (SQ) דיווחה אמש על הפסד של 2 סנט למניה מול צפי לרווח של 13 סנט לחברת התשלומים המקוונים בסלולר. החברה אומרת שהמגיפה פגעה משמעותית והצביעה על ירידה בטרנזקציות ברבעון האחרון. החברה צופה מגמה דומה גם ברבעון שני.

 

טבע (TEVA)  מדווחת על רווח של 76 סנט למניה מול צפי של 59 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות כשהחברה רואה ביקוש חזק לתרופות גנריות והיא מאשרת את התחזית השנתית ל-2020.

 

רייטאון טכנולוגיות (RTX) דיווחה לפני המסחר על רווח של 1.78 דולר למניה מול צפי של 1.22 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה משהה את התחזית להמשך השנה בשל וירוס הקורונה.

 

ויאקום (VIAC) הרוויחה 1.13 דולר למניה מול צפי לרווח של 99 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות.

 

בריסטול מאיירס סקווב (BMY) מדווחת על רווח של 1.72 דולר למניה מול צפי של 1.49 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות והחברה מאשרת את התחזית השנתית למרות וירוס הקורונה.

 

ווין ריזורטס (WYNN) דיווחה אמש על הפסד גבוה מהתחזיות כמו גם הכנסות חלשות בשל חולשת וירוס הקורונה. החברה משהה את חלוקת הדיבידנד.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה