וול סטריט פותחת את המסחר בנטייה לעליות שערים

ברקע סקר התעסוקה של ADP אשר פורסם מוקדם יותר עם גריעה של מעל 20 מיליון משרות משוק העבודה בארה"ב

חדשות ספונסר 06/05/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פותחת המסחר בנטייה לעליות שערים זה היום השלישי ברציפות כשברקע סקר התעסוקה של ADP אשר פורסם מוקדם יותר עם גריעה של מעל 20 מיליון משרות משוק העבודה בארה"ב. סקר התעסוקה הגרוע ביותר שפורסם מאז החלה המדידה ע"י חברת ADP ופחות מהצפי שעמד על גריעה של 22 מיליון משרות. אובדן המשרות הגבוה ביותר נמצא בתחום התשתיות, התחבורה והבניה.

 

בורסות אירופה יורדות קלות גם היום, מדד הדקס הגרמני וקאק הצרפתי נחלשים ב-0.2% ו-0.4% בהתאמה. באסיה מגמה מעורבת, בורסת סיאול עלתה ב 1.76%, הונג קונג עלתה ב-1.1% ובורסת אוסטרליה נחלשה ב-0.4%. ביפן לא התקיים מסחר גם היום.

 

הנפט נחלש היום לאחר זינוק של מעל 20% אמש, חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-7% למחיר של 22.75 דולר לחוזה חודש יוני. הזהב יורד קלות ונסחר סביב 1,700 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

ניו יורק טיימס (NYT) המוציאה לאור של העיתון מדווחת על רווח של 17 סנט למניה מול צפי ל-10 סנט בלבד. החברה עקפה את תחזיות ההכנסות ומשמרת את התחזית ל-2020.

 

שופיפיי (SHOP) פלטפורמת האי קומרס מדווחת על רווח של 19 סנט למניה מול צפי של 17 סנט, הכנסות החברה עקפו את התחזיות של השוק. למרות התוצאות הטובות החברה מצפה לירידה של 50-55 אחוז בהכנסות ברבעון השני.

 

פאפא גונס (PZZA) רשת הפיצריות מדווחת על רווח של 15 סנט למניה נמוך מהצפי של 39 סנט כמו גם הכנסות שיצאו מתחת לתחזיות השוק. החברה מדווחת שמגיפת הקורונה החלה להשפיע על התוצאות של החברה מחודש ינואר בעקבות סגירת סניפים בסין וקוריאה.

 

ג’נרל מוטורס (GM)  מדווחת על רווח של 62 סנט למניה מול צפי של 30 סנט למניה הכנסות החברה עקפו גם כן את ציפיות השוק. החברה מציינת שהתוצאות הושפעו בצורה מהותית מוירוס הקורונה.

 

וולט דיסני (DIS) דיווחה בלילה על רווח של 60 סנט למניה מול צפי של 89 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות. החברה מדווחת שמגיפת הקורונה פגעה בחברה בכ-1.4 מיליארד דולר בעיקר בתחום הבידור והפארקים של החברה שנותרו סגורים בסין במהלך רבעון 1. החברה לא תחלק דיבידנד בחצי הראשון של 2020.

 

CVS הלת’ (CVS) הרוויחה 1.91 דולר למניה ברבעון הראשון של השנה מול צפי של 1.63 דולר בלבד. הכנסות החברה עקפו את תחזיות השוק והחברה שומרת על התחזית השנתית ל-2020 אך לא מעדכנת את המספרים מעבר לכך בשל חוסר יכולת לאמוד את השפעת וירוס הקורונה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה