וול סטריט סוגרת את אחד מהרבעונים הראשונים הגרועים בתולדותיה

המסחר בניו יורק נפתח בירידות שערים, דאו ג’ונס עולה אחוז; מגמה מעורבת באירופה ; החוזים על הנפט מתאוששים היום ועולים 4%

חדשות ספונסר 31/03/2020 16:45

א+א-

יום המסחר האחרון לרבעון הראשון של 2020 נפתח בירידות שערים קלות. אמש, נסחרו המדדים במגמה חיובית שהתחזקה משערי הפתיחה ועד לנעילת המסחר בכ-3% במדדים המובילים. היום נסחרות המדדים ביציבות אולם כשעתיים לפני פתיחה המסחר החוזים איבדו גובה ועברו לירידות שערים.

 

באירופה השווקים עברו לירידות שערים לאחר עליות שערים נאות בשעות הבוקר, הדקס נחלש ב 0.3%, צרפת יורדת 0.6% ובריטניה יורדת 0.1%.

 

באסיה ננעלו המדדים במגמה בנטייה לעליות שערים: הניקיי ירד 0.88%, הונג קונג התחזקה 1.8%, קוריאה עלתה 2.2% ושנחאי עלתה 0.1%. 

 

הנפט מתחזק היום לרמה של 20.9 דולר לחבית לאחר שאתמול נסחר לראשונה מזה 18 שנה מתחת ל-20 דולר, הזהב נחלש גם הוא ונסחר ברמה של 1,620 דולר.

 

מניות בכותרות

 

אמריקן אייליינס (AAL) החברה מתכננת לבקש סכום של 12 מיליארד דולר מממשלת ארה"ב, הדבר אומר שלא יהיו פיטורים בלתי רצוניים או קיצוצים בשכר במשך חצי השנה הקרובה.

 

גאפ (GPS) מוציאה את מרבית מעובדיה לחופשה בשל סגירה של חנויות ברחבי ארה"ב, 80 אלף עובדים יצאו לחופשה כמו גם החברה תקצץ בצורה מהותית את השכר של חברי ההנהלה.

 

קונגרה (CAG) חברת המזון פספסה בתוצאות הרבעון האחרון עם רווח של 47 סנט למניה מול צפי ל-49 סנט. החברה גם פספסה ברמת ההכנסות ברבעון האחרון, יחד עם זאת החברה מציינת שברבעון הנוכחי היא חווה גידול מרשים בביקוש למוצריה.

 

אמרין (AMRN) החברה קיבלה פסק דין שלילי מבית הערעורים בנוודה בנוגע לתיק הפטנטים שלה לתרופת שמן הדגים לשימוש של חולים עם רמות טריגליצרידים גבוהות.

 

קרניבל (CCL) החברה אשר עוברת תקופה קשה מאוד בעקבות משבר הקורונה וביטול כל הקרוזים, מדווחת על השהיית חלוקת דיבידנד ותוכנית רכישת המניות שלה.

 

ויזה (V) החברה מציינת שהיא רואה קיטון מהותי בהיקף העסקאות במהלך החצי השני של חודש מרץ בשל בידוד והרחקה של הציבור מהמרחב הציבורי ובשל סגירה של לא מעט עסקים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה