מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בניו יורק

חבילת התמריצים אושרה בסנאט; דאו ג’ונס עולה 1.15%; נאסדק יורד 0.2%; עליה במניות התעופה, בואינג מזנקת 12%; נייק מתחזקת 9%; באירופה מגמה מעורבת

חדשות ספונסר 25/03/2020 12:12

א+א-

התנודתיות בשווקים נמשכת גם היום לאחר שאמש נעלו הבורסות של ארה"ב את המסחר בעליות שערים חדות מאוד, הדאו ג’ונס עלה מעל 11% הזינוק החד ביותר שלו מאז 1933. המדדים בניו יורק נפתחו בעליות שערים, וכעת עברו למגמה מעורבת.

 

באירופה השווקים נסחרים במגמה מעורבת, גרמניה שעלתה בחדות עברה לירידה של 1.3%, הקאק הצרפתי עולה 0.4%, לונדון עולה גם היא בשיעור דומה.

 

באסיה ננעלו המדדים בעליות שערים חדות: הניקיי עלה 8%, הונג קונג עלתה 3.8%, קוריאה 5.9% ושנחאי עלתה 2.1%. 

 

הנפט נחלש היום לרמה של 23.4 דולר לחבית, הזהב מאבד גובה לאחר הטיסה אמש, מחיר אונקיה נסחר ברמה של 1,638 דולר.

 

מניות בכותרות

נייקי (NKE) פרסמה אמש דוחות טובים לרבעון האחרון עם רווח של 78 סנט למניה מול צפי של 59 סנט. החברה אמרה שהעסקים עושים ריבאונד בסין לאחר פתיחת החנויות ברחבי המדינה.

 

קראפט היינץ (KHC) החברה מקבלת העלאת המלצה לתשואת יתר מנייטרלי בעקבות משבר הקורונה שיעלה את הביקושים למוצרי החברה כך אומרים כלכלני ג’י פי מורגן צייס.

 

ענקית הנפט אקסידנטל פטרוליום (OXY) - שכר העובדים יחתך ב-30% כך לפי מזכר פנימי של החברה שפורסם ע"י סוכנות רויטרס. מנכ"ל החברה יקצץ עד 80% משכרו ע"פ אותו מסמך.

 

רויאל קריביאן (RCL) מאריכה את ההשעיה של צי הספנות שלה עד ל-12 למאי בשל זינוק מקרי הקורונה בעולם.

 

אפל (AAPL) מקבלת העלאת המלצה מדויטשה בנק מהחזק לקניה, בשל הירידה האחרונה במניות החברה.

 

הרשיס (HSY) מקבלת העלאה כפולה של המלצה מתשואת חסר לתשואת יתר ע"י פייפר גפריס שחשובים שיצרנית השוקולד תהנה מהביקושים למזון בשל וירוס הקורונה.

 

בואינג (BA) מתכננת לחזור לייצור של דגם 737 מקס בחודש מאי הקרוב.

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה