קאר שולץ, נשיא ומנכל טבע קרדיט: סיון פרג'

טבע - לאחר זינוק של 115% נשאר עוד מקום לעליות?

המניה השלימה זינוק של כ- 115% מהשפל שנרשם לפני שישה חודשים וקיימת אפשרות להמשך המגמה החיובית. להלן הנחת עבודה לטווח זמן הקצר

דורון מיטרני 27/02/2020 12:12

א+א- 1

טבע (סימול- TEVA) חברת תרופות גלובלית העוסקת בייצור תרופות גנריות, תרופות ייחודיות וממותגות ובייצור חומרי גלם פעילים לתעשיה הפרמצבטית. התרופות. בין המוצרים הייחודיים של טבע, קופקסון הוא המוצר המוביל בתחומו לטיפול במחלת הטרשת הנפוצה. מניות החברה נסחרות בבורסה של ת"א ובבורסת ניו יורק  לפי שווי שוק של 14.26 מיליארד דולר.

 

 • דו"ח רבעון 3 פורסם בתאריך 12/02/2020. החברה עקפה את התחזיות בסנט אחד עם רווח של 62 סנט למניה והכנסות שהיו גבוהות מעט מהתחזיות.
 • בתחילת פברואר החברה קיבלה אישור FDA לשווק בארה"ב את המזרק האוטומטי של תרופת המקור אג’ובי, המיועדת לטיפול במיגרנה ותוצאות חיוביות בניסוי קליני בתרופה ביפן.
 • מתחילת השנה המניה רשמה תשואה חיובית של כ- 30% ומדורגת במקום הראשון במדד ת"א 35.

 

מהזווית הטכנית, המניה נסחרת במבנה מחירים עולה בשישה החודשים האחרונים מהשפל שנרשם בחודש אוגוסט סביב 6.1 דולר למניה ועד כה זינקה בכ- 115%.

חודש פברואר מסתמן כחודש מפנה לאחר שנפרצה ההתנגדות סביב 11 דולר והמניה המשיכה לעלות עד לאזור 13.5 דולר. כעת מדשדשת בטווח 12-13.5 דולר עד להכרעה.

 

מניית TEVA; מקור: StockCharts.com

 

אזור 13.8 דולר סומן כהתנגדות נקודתית בדמות הגבוה. פריצה של אזור זה תביא להמשך התיקון העולה עם מחיר יעד באזור 15.9-16 דולר, שם תיבחן מחדש.

 

מלמטה אזור 12 דולר סומן כתמיכה נקודתית בדמות גבול תחתון של רצועת הדשדוש הנוכחי, לכן כל עוד נסחרת מעל אזור זה קיימת אפשרות להמשך התנועה העולה ושמירה על מבנה גרף מחירים עולה.

 

בהצלחה

 1. מניות בכתבה
 2. טבע

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  קניה טבע ב 4000 נק' - כמות קטנה

  שחרור שורט על הדאקס - וקניה טבע, המניה הכי טובה השנה והכי מעניינת, בעיקר כלכלי, וכפי שידוע לטבע יש את הכלים לעלות בתקופות הכי משוגעות. מעריך שתהיה תגובה אפשרית. |270|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  shmueloh 01/03/2020 20:05