מניית הנדל”ן הזו פורצת לשיא חדש – זמן לקנות?

מניית סאמיט מזנקת בעקבות הנפקה מוצלחת ופורצת את השיא של 2019. אלה היעדים הקרובים במניה

דובי קורן 12/01/2020 12:25

א+א-

חברת סאמיט עוסקת במישרין ובאמצעות חברות בנות בניהול, השכרה, רכישה ומכירה של נכסי נדל"ן מניבים בישראל ובגרמניה. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 3.2 מיליארד ₪.

 

חברת סאמיט פותחת את השנה בסערה בעיקר בתחום גיוסי ההון, החברה סגרה הרחבת סדרה של אג"ח יא בריבית של 1%, רוכשת מניות של חברת הבת בגרמניה תמורת 80 מיליון אירו וגייסה במניות 129 מיליון שקלים (דיסקאונט של כ 6% ביום ההנפקה) מחברת הביטוח הפניקס שהפכה להיות בעלת עניין בחברה.

 

ניתוח טכני

המניה זינקה בשנת 2019 כ 35% והייתה בחסר ביחס לחברות נדל"ן אחרות בסדר גודל שלה וביחס למדד הנדל"ן שזינק מעל ל 70%.

 

מניות החברה נסחרות בחודשים האחרונים בתבנית טכנית חיובית שהיום מקבלת טריגר טכני המשכי. מחזור המסחר ער והמניה נסחרת מעל רצועת התנגדות בטווח מחיר של 4625-4710 נקודות שהתנגדה 3 פעמים בחודשים האחרונים.

 

סאמיט – גרף תקופתי

 

נעילה והתבססות בימים הקרובים מעל אזור ההתנגדות תוציא תבנית טכנית שורית (חיובית) שיעדה עומד על אזור של 5300-5400 נקודות (תלוי ברמת האופטימיות). הסטופ הטכני נמצא בשפל האחרון והוא נמצא בנמוך של יום חמישי ברמה של 4465 נקודות.

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה