קרדיט: depositphotos

האם המימוש האחרון במניה הזו נותן הזדמנות קניה?

מניית מיטרוניקס התממשה בכ- 15% במהלך בחודשיים האחרונים ומתהפכת מעל רמת תמיכה חשובה

דובי קורן 24/12/2019 12:12

א+א-

מיטרוניקס עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק והפצה של ציוד לבריכות שחיה. מוצרי החברה כוללים מגוון סוגים של רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, כיסויים אוטומטיים לבריכות, אזעקות להגנת המשתמשים בבריכה מטביעה ומוצרים משלימים בתחום של טיפול במים לבריכות שחייה.  מיטרוניקס מייצרת בישראל ובאירופה ומעל ל-95% ממוצרי החברה מיועדים לייצוא. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 3.09 מיליארד ש"ח.

 

ניתוח טכני

שנה טובה עברה על מניות החברה אשר עלו בכ-37% מתחילת השנה ועד לכתיבות שורות אלה. למרות העלייה הנאה החודשיים האחרונים היו פחות טובים עם ירידה של כ-15% מרמות השיא שנקבעו בחודש אוקטובר האחרון.

 

על פניו המימוש האחרון נראה בריא וטבעי, לאחר הריצה מחודש אוגוסט מאזור של 2,400 נקודות ועד לשיא בחודש אוקטובר ברמה של 3,300 נקודות. בשבוע האחרון נראה שהמניה מגיעה לאזור תמיכה סביב השפל האחרון וסביב האתנחתה של חודש ספטמבר ברמות מחירים של 2,770-2,800 נקודות. היום רואים כבר יציאה קדימה מאזור התמיכה שהחזיק גם בתחילת החודש, דבר שיכול להעיד על ניצנים של שינוי ואולי גם על סיום המימוש במניה.

 

מיטרוניקס, גרף תקופתי

 

התנגדות קרובה קיימת בשיא היורד האחרון ברמה של 3,092 נקודות ופריצתו למעשה תשים חותמת לסיום המימוש, תקיפת השיא ואולי גם שיאים חדשים.

 

היציאה קדימה שאנו רואים היום היא אזור כניסה נח וראשוני לסוחרים האגרסיביים מכיוון שלמרות התרחיש החיובי שציינתי לעיל צריך גם לקחת בחשבון המשך מימוש ואלי גם שבירת התמיכה. בשלב זה אני נוטה לכיוון התרחיש החיובי וזה הגעה לאזור של 3,092 בשלב ראשון.

 

בהצלחה לסוחרים

  1. מניות בכתבה
  2. מיטרוניקס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה