קרדיט: depositphotos

ויקטוריה סיקרט - האם מניית חברת האם סימנה תחתית ומתחילה מהלך עולה?

מניית חברת אל ברנדס שבבעלותה ענקית ההלבשה התחתונה ויקטוריה’ס סיקרט ירדה קרוב ל- 50% בשנה האחרונה. האם תוצאות הדו"ח הרבעוני כבר מגולם במחיר המניה?

דובי קורן 25/11/2019 12:12

א+א-

חברת אל ברנדס (סימול – LB) קמעונאית אופנה אמריקאית המפעילה קרוב ל-3,000 חנויות מתמחות, בארה"ב, קנדה, בריטניה, סין ועוד. מותגי החברה נמכרים ע"י 650 זכיינים מסביב לעולם. בין מותגי החברה ניתן למצוא את חברת ההלבשה התחתונה ויקטוריה סיקרט ורשת באת’ אנד בודי וורקס. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 5 מיליארד דולר.

 

בשבוע שעבר החברה פרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה, החברה דיווחה על רווח של 0.02 דולר למניה בהתאם לציפיות השוק. בשורת ההכנסות החברה פספסה עם הכנסה של 2.68 מיליארד מול צפי של 2.69.

 

תוצאות הרבעון האחרון תופסות את המניה במחירי השפל של השנה האחרונה ולאחר ירידה של 50% מערכה ב-52 שבועות האחרונים. למרות הדוחות הפושרים המניה יצאה קדימה מרמות השפל ולא קבעה נמוכים חדשים. הייתכן שכל הרע כבר מגולם במחיר?

 

מניית LB; מקור: StockCharts.com

 

מהזווית הטכנית, בימים חמישי ושישי זינקה המניה קדימה מרמות השפל האחרונות סביב 15.5-15.6 דולר עד לאזור ההתנגדות של החודשים האחרונים סביב 18 דולר למניה.

 

המשך חיובי בימים הקרובים ופריצה של 18 דולר תביא לאיתות טכני חיובי ראשוני ואולי יסמן תחתית בטווח הקצר. אזור התנגדות הבא נמצא סביב 19.3-19.65 דולר שהוא הגבוהים של חודש ספטמבר האחרון ומעליו 20 דולר שהיא רמה פסיכולוגית של החלפת קידומות ולא רמה טכנית.

 

חשוב לציין שהמניה מאוד תנודתית, זאת למרות היותה חברת אס אנד פי 500, לכן, סביר שלא יתאים לכל משקיע/סוחר.

 

בהצלחה לסוחרים.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה