קרדיט: depositphotos

לאחר זינוק של 40% במניית בזק האם קיים עוד אפסייד במניה?

לאחר גל עליות מרשים מהשפל שנרשם לפני מספר חודשים, האם הגיע הזמן לאתנחתה או שהירידות יתחדשו בקרוב?

דובי קורן 17/11/2019 12:12

א+א- 3

בזק - ענקית תקשורת ישראלית הפועלת בעזרת מספר חברות בנות בארבעה תחומי פעילות עיקריים: תקשורת פנים ארצית נייחת ושירותי תשתית לאינטרנט, תקשורת סלולרית באמצעות חברת פלאפון,  בזק בינלאומי - באמצעותה מספקת החברה שירותי גישה לאינטרנט, שירותי תקשורת בינלאומיים ושירותי טלוויזיה רב ערוצית באמצעות חברת יס. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 7.9 מיליארד ש"ח.

 

בשבוע שעבר לאחר קבלת ההיתר מהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, חתם שר התקשורת הזמני דוד אמסלם על היתר השליטה בחברת בזק. בחתימתו נתן את היתר השליטה בחברת בזק לקרן סרצ’לייט וזו תחזיק את המניות דרך חברת האם בי קום לאחר שהגיעה עם מחזיקי האג"ח להסדר חוב ובהשקעה של 485 מיליון ₪.

 

לפי המהלך האחרון במניית בזק, השוק דיי ציפה לקבלת האישור והעברת השליטה בחברה שכן מרמות השפל האחרונות בחודש ספטמבר ועד כתיבת שורות אלה זינקה המניה קרוב ל 40% במהלך הכי חזק שלה בכל השנים האחרונות.

 

מהזווית הטכנית, קרה הרבה אבל לא קרה דבר. המניה למעשה חוזרת לאזורי המחיר של חודשים מרץ-יוני בה שייטה המניה סביב רמות 270-290 נקודות והיום סוגרת פער מחירים פתוח סמוך ל-290 נקודות.

 

בזק – גרף תקופתי

 

מחר (ב’) החברה תפרסם את תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה ובהחלט יכול להתקיים קנה בשמועה מכור בידיעה על אחת כמה וכמה שהמניה מגיעה לשם אחרי מהלך חזק והיא סביב אזור התנגדות.

 

נקודה חשובה נוספת שראויה לציון זה שהמניה נסחרת מעל ממוצע 200 ימים. זה קרה בדיוק לפני שנה ובתחילת 2018 שבה המניה נסחרה מעל הממוצע ובמקרה אחד גם פרצה רמת התנגדות, אך היא לא החזיקה וקבעה שפלים חדשים. האם בפעם השלישי נקבל פריצה אמינה?

 

בהצלחה לסוחרים

 

 1. מניות בכתבה
 2. בזק

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  עושה הפוך

  מגמה חיובית. לא עוצר.

  סוחר 18/11/2019 08:39

 2. 2
  קשקוש

  המניה ירדה משער של 457 בשנה ומשער של 905 ב3 וחצי שנים אילו ירידות אמורות להיות אם רחוקה מתיקון??

  תומר 18/11/2019 08:19

 3. 3
  מה דעתך??

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Ronen099 17/11/2019 15:29