קבוצת המלונות Meininger חתמה על חוזה לנכס ראשון בישראל

המלון צפוי להיפתח במחצית השנייה של 2024 ברחוב לבנדה בתל אביב; הפרויקט ממומש בשיתוף עם קבוצת משקיעים ישראלית; משרד התיירות ליווה את הקבוצה בכניסתה לישראל

חדשות ספונסר 14/11/2019 12:12

א+א-

לפני שנה, בנובמבר 2018, הכריזה קבוצת המלונות מיינינגר (Meininger) על כוונתה לחדור לשוק הישראלי. בימים אלה מכריזה החברה על התרחבות באמצעות חתימת חוזה לנכס ראשון בישראל. שיוקם ברחוב לבנדה בתל אביב. נכס זה יהווה את המלון הראשון של הקבוצה במזרח התיכון.

 

מקבוצת מיינינגר נמסר כי צעד זה משקף את חלק מתוכניות הצמיחה של הקבוצה להפעלת יותר מ-35,000 מיטות ברחבי העולם עד 2024. המלון יפעל במבנה היברידי (שימוש מעורב) בן 28 קומות והוא צפוי להיפתח במחצית השנייה של 2024. 

 

הפרויקט ממומש בשיתוף עם קבוצת משקיעים ישראלית הכוללת את חברת גל אמרלד, חברת עץ השקד, חברת י.ד. בארזני, חברת א. חבר, וחברת גלילאו אשכנזי מנהל הפרויקט מטעם היזמים הוא נדב ליסובסקי ועורכי הדין שייצגו אותם היו משרד שימרון מולכו. הצדדים נפגשו בכנס משקיעים של משרד התיירות.

 

יזמיות הנדל"ן חתמו על הסכם התקשרות להשכרת 10 קומות מתוך 29 הקומות המתוכננות. ההסכם, שנחתם עם רשת מלונות הלואו קוסט  הגרמנית "מיינינגר", נחתם לתקופה של 24 שנים+11 חודשים.  על פי ההסכם, יזמיות המגדל ישכירו את 10 הקומות תמורת 10 מיליון שקלים בשנה עם אופציה להעלאה ל 12.5 מיליון שקלים.

  

"מגדל לבנדה, שתוכנן בהשראת בית האוניה, אחד מבנייני הבאוהאוס הידועים של העיר הלבנה בתל אביב, ימנה 29 קומות ו 20,000 מ"ר של עירוב שימושים. הוא ישלב מלונאות, מגורים, מסחר, ספא וחללי עבודה. 2-3  קומות של חללי עבודה, 15 קומות של מגורים מעל למלון וקומת ספא שתחצוץ בין קומות המגורים למלון וקומת מסחר " מסביר האדריכל גיא  מילוסלבסקי.
 
 
נדב ליסובסקי מנהל מטעם יזמיות הפרויקט:" הקונספט של בתי מלון "לאו קוסט" צובר תאוצה ברחבי העולם, ובעיר תל אביב, שנחשבת לאחת הערים הכי מבוקשות ומסקרנות מבחינת תיירותית, זה מתבקש שיהיו חדרי אירוח שיציעו גם חדרים בתקציב נמוך. כיום בת"א יש יותר חדרי  Airbnb  מאשר חדרי מלון וחדרי המלון הקיימים הם בדרגות אירוח של 4-5 כוכבים. אנחנו שמחים, שרשת המלונות הגרמנית המצליחה בחרה במגדל שלנו, לפתוח את המלון הראשון שלה במזרח התיכון ואין לנו ספק שהקונספט יצליח מאד בישראל". 
 

בהודעת מיינינגר נכתב, כי בשנת 2018, ביקרו בישראל כ-4 מיליון תיירים, מספר שיא שהושג באמצעות אסטרטגיית שיווק יציבה, חיזוק תשתיות וכן שיתוף פעולה עם סוכנויות נסיעות זרות וחברות תעופה לואו-קוסט. בתל אביב נרשמה עלייה של 11% במספר המבקרים רק בשנה האחרונה וקיים גידול מתמשך בביקוש לאופציות אירוח, בעיקר בפלחים החסכוניים.

 

"ההתרחבות לישראל מציגה פוטנציאל עצום עבור מלונות מיינינגר בשוק חדש לגמרי," אומר האנס ספאנרינג, מנכ"ל מלונות מיינינגר. "אנו חברת האירוח הבינלאומית הראשונה אשר מציגה את רעיון המלון ההיברידי במזרח התיכון.  למרות שההיצע בעיר עלה באופן משמעותי בעשור האחרון, האירוח בתחום האכסניות ובתי המלון הזולים אינו בא לידי ביטוי. כפי שמקובל במלונות מיינינגר, אנו מצפים בתל אביב לשיעורי תפוסה גבוהים של 90% ויותר."

 

 שר התיירות הישראלי, יריב לוין, אמר: "במסגרת מדיניות משרד התיירות להפחתת עלויות הנופש בישראל ובמטרה לעודד תחרות, אנו פועלים ללא לאות להשקת רשתות אירוח לואו קוסט בישראל. אני שמח שהמאמצים שלנו נושאים פרי וברצוני לברך את קבוצת המלונות מיינינגר על כניסתם לישראל. מדובר בהבעת אמון בתיירות הישראלית על בסיס נתוני השיא של התיירות הנכנסת. אנו בטוחים שזוהי רק ההתחלה."

 

אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות, אמר: "אני מברך על הצטרפותה של מיינינגר העולמית שתקדם את התיירות לישראל, ומהווה ביטוי למאמצים הבינלאומיים של משרד התיירות מול היזמים ורשתות המלונאות. כניסתה של ענקית המלונאות, אשר חרטה על דגלה את התיירות ה-low cost היא צעד נוסף במהלך ארוך טווח, שמוביל משרד התיירות בקידום התיירות העממית בישראל. זאת בעקבות הפרופיל המשתנה של התייר כיום והצורך לאפשר סוגי לינה שווים לכל כיס, שיאפשרו למגוון רחב של תיירים ליהנות ולטייל בישראל".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה