קפיטלנד חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מאיץ הסטארט־אפים הישראלי אנתיל

במסגרת ההסכם, האקסלרטור יאתר עבור חברת הנדל"ן הסינגפורית מיזמים ישראליים מתחום הטכנולוגיה העירונית (אורבן-טק)

חדשות ספונסר 31/10/2019 12:12

א+א- 2

קפיטלנד חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מאיץ הסטארט־אפים הישראלי אנתיל ונצ’רס. במסגרת ההסכם, האקסלרטור יאתר עבור חברת הנדל"ן הסינגפורית מיזמים ישראליים חדשניים מתחום הטכנולוגיה העירונית (אורבן-טק).

 

קפיטלנד, שבסיסה בסינגפור, היא אחת מחברות הנדל"ן הגדולות באסיה. החברה מנהלת נכסים בשווי כולל של 129.1 מיליארד דולר המשתרעים על פני יותר מ-200 ערים, בלמעלה מ-30 מדינות. החברה מתמקדת בסינגפור ובסין כשוקי הליבה שלה, בעוד שהיא ממשיכה להתרחב בשווקים כמו הודו, וייטנאם, אוסטרליה, אירופה וארה"ב. כמו כן, קפיטלנד מנהלת 9 קרנות ריט.

 

מאיץ הסטארט־אפים אנתיל, אשר נפתח במרץ האחרון בישראל, מתמקד בסטארט־אפים טכנולוגיים בשלביהם הראשונים ומטרתו לעזור לחברות לפרוץ לשוק האסייתי. היקף ההשקעה במיזמים של המאיץ עשוי להגיע לסכום של עד מיליון דולר.

 

אנתיל, המנהלת כ־100 מיליון דולר בהשקעות, הקימה את המאיץ בישראל בשותפות עם משרד עורכי הדין הגדול בהודו, שרדול אמרצ’נד מאנגלדס ומשרד עורכי הדין BBS בניהולו של אהרון שוורץ.

 

סיילש סיגאטאפו, שותף בקרן אנתיל ומנהל הפעילות בישראל: "השותפות עם קפיטלנד תסייע לנו בהעמקת הקשר עם עולם היזמות הישראלי ותאפשר לחברות המשתתפות במאיץ להיחשף לאחת מחברות הנדל"ן הגדולות בעולם. פעילות זו מצטרפת למספר מהלכים אסטרטגיים שביצעה לאחרונה אנתיל. בהם, הרחבת שיתוף הפעולה עם ממשלת סינגפור להקמת מאיץ סטרט-אפים בבנלגור שבהודו, ובניו יורק, ארה"ב".

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  Measure summarize t11:22 mucinous displacement.

  [url=http://mewkid.net/when-is-xicix/]Amoxicillin Online[/url] 18 pzq.fizr.m.sponser.co.il.fbu.qk http://mewkid.net/when-is-xicix/

  ewejiyiwat 17/06/2020 00:45

 2. 2
  O; destroy, gut capture, superficial bruising; immunofluorescence.

  [url=http://mewkid.net/when-is-xicix/]Amoxicillin 500 Mg[/url] Dosage For Amoxicillin 500mg nve.metj.m.sponser.co.il.edx.fk http://mewkid.net/when-is-xicix/

  olejurme 17/06/2020 00:06