חדשות הנדל”ן: פינוי בינוי בבאר שבע, אכלוס בראש העין, סיום מכירות במבשרת

הכשרת הישוב קיבלה מעיריית בני ברק אישור לתחילת אכלוס במרכז העסקים בבני ברק; דוניץ תתחיל לאכלס את המגדלים בגני תקווה

חדשות ספונסר 27/10/2019 12:12

א+א-

בני ברק

הכשרת הישוב קיבלה מעיריית בני ברק אישור לתחילת אכלוס של מגדל A, שהוא חלק מקמפוס הכשרת הישוב הכולל 3 מבנים – 2 מגדלי משרד ומרכז רפואי-סיעודי, לצד שטחים מסחריים. מגדל A, בן 40 קומות, צפוי להתחיל אכלוס בתקופה הקרובה. הכשרת הישוב שיווקה את מרבית השטחים שהחזיקה בבניין, ובבעלותה כיום להשכרה 3 קומות משרדים, כל קומת המסחר וחניות.

 

קמפוס הכשרת הישוב מוקם בציר ז’בוטינסקי במרכז העסקים BBC בבני ברק, וכולל 3 מגדלים - מגדל המשרדים A שקיבל את אישור האכלוס, מגדל משרדים C בן 50 קומות הנמצא בשלבי הקמה וצפוי להתאכלס בעוד כ- 3 שנים, החברה תעמיד בו להשכרה כ- 40 קומות משרדים. ומגדל רפואי-סיעודי B המצוי בשלבי בתכנון, ומיועד לאכלס בעיקר מרפאות ומרכז סיעודי-גריאטרי.

 

גני תקווה

חברת אחים דוניץ קיבלה טופס 4 ותעודת גמר לשני המגדלים האחרונים בפרויקט "דוניץ בגני תקווה" ותחל בקרוב באכלוסם. הפרויקט נבנה בשני שלבים וכולל 4 מגדלים עם כ 323 דירות. שלב א’, הכולל 2 מגדלים בני 24 קומות עם 172 דירות ברחוב דרך הים אוכלס. שלב ב’ ברחוב דרך העמק כולל 2 מגדלים בני 19 ו-20 קומות עם 151 דירות, שיאוכלסו בקרוב.

 

בפרויקט נותרו למכירה 3 דירות 5 חדרים אחרונות בקומות 14-15. מדובר בדירות בשטח של 134 מ"ר עם מרפסת של כ-14 מ"ר מחסן צמוד ושתי חניות תת קרקעיות נפרדות, המוצעות למכירה במחיר של 2.8 מיליון שקל. דירת המיני פנטהאוז הינה דירה בשטח של 149 מ"ר עם מרפסת של 36 מ"ר, גם לה מחסן צמוד בקומה ו-2 חניות תת קרקעיות.

 

מבשרת ציון

חברת דרא מסיימת את מכירת פרויקט "מבשרת החדשה" שבמבשרת ציון. מדובר בפרויקט במסגרת מחיר למשתכן הכולל 277 יח"ד, שקיבל לפני כחודשיים אישור ממשרד השיכון והבינוי למכור דירות לכל מי שמחזיק בתעודת זכאות כולל משפרי דיור, וללא הגרלה. 

 

הפרויקט נבנה על ידי חברת י.ד ברזאני וכולל 10 בניינים בני 4-11 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל אייל איצקין, ממוקם מעל המחצבה וצופה לכיוון הדסה עין כרם. כיום נותרה למכירה דירה אחרונה בת 5 חדרים, בשטח של 140 מ"ר עם מרפסת של 129 מ"ר, הכוללת 2 חניות ומחסן, ומחירה הינו 2.4 מיליון שקל.

 

ראש העין

 

חברת יורו ישראל קיבלה טופס 4 והחלה לאכלס את פרויקט "יורו בראש העין" הכולל 47 דירות בפרויקט בשכונת פסגות אפק בראש העין. הפרויקט כולל 3 בנייני בוטיק בני 5 קומות עם 47 דירות וחניון תת קרקעי. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

פסגות אפק היא שכונת ענק הצפויה להכיל כ-15,700 דירות. השכונה הולכת ומוקמת בימים אלה על הגבעות שבדרום-מזרח ראש העין. בסופו של התהליך צפויה השכונה להגדיל את אוכלוסיית העיר מכ-40,000 כיום לכ-100,000 איש בעוד כעשור. רוב הבניה בשכונה היא בבניה רוויה, והיא צפויה לכלול מרכז מסחרי, גני ילדים, בתי ספר יסודי, חטיבות ביניים, תיכון ועוד מוסדות ציבור.

 

באר שבע

 

חברת ראדקו התחדשות עירונית מקבוצת רפאלי סיימה את שלב החתמת הדיירים על הסכם לביצוע פרויקט פינוי בינוי ברחוב זלמן שז"ר 5-25 במרכז העיר באר שבע.

 

עפ"י התוכנית יהרסו 3 בניינים ובהם 92 דירות ובמקומם ייבנו מאות יח"ד בשילוב של מגדלי מגורים עם בנייה רוויה נמוכה יחד עם שטחי מסחר ומשרדים. הדיירים עתידים כך עפ"י ההסכם עם החברה לקבל דירה חדשה, שתכלול ממ"ד, מרפסת, חניה תת קרקעית. הפרויקט החדש יכלול מגוון דירות בגדלים וסוגים שונים החל מדירות 2 חד’ עד דירות 5 חדרים, ופנטהאוזים יוקרתיים.

 

תל אביב

 

ראדקו התחדשות עירונית קיבלה היתר בניה לפרויקט הריסה ובניה ברחוב התנאים 4-10 בשכונת נוה אביבים בת"א. במסגרת הפרויקט יהרס מבנה רכבת בן 4 קומות ובו 32 יח"ד ב- 4 כניסות. במקומו יוקמו 2 בניינים בני 8 קומות אשר יכללו 64 יח"ד חדשות וחניון תת קרקעי. על פי ההסכם עם בעלי הדירות בפרויקט הם יזכו לדירה חדשה הכוללת ממ"ד, מרפסת, מחסן וחניה תת-קרקעית.

 

בפרויקט מוצעות למכירה דירות 4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דירות בשטח של  98 מ"ר נמכרות במחיר שנע בין 3.9-4.6 מיליון שקלים, דירת גן בשטח של 110 מ"ר מחיר 5.45 מיליון שקלים, פנטהאוז בשטח 121 מ"ר+77 מ"ר מרפסת במחיר 7.15 מיליון שקלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה