האם מניית פייסבוק תכבוש שיאים חדשים?

מניית פייסבוק יוצרת תבנית המשך כלפי מעלה. מהו הטריגר לכניסה?

דובי קורן 18/09/2019 14:32

א+א-

חברת פייסבוק (סימול: FB) – הינה תאגיד אמריקאי רב לאומי המפעילה את הרשת החברתית הנקראת על שמה. החברה נוסדה בשנת 2004 כחצי שנה לאחר הקמת האתר שבבעלותה. החברה נוסדה ע"י מארק צוקרברג, אדוארדו סאברין, דסטין מוסקוביץ, כריס יוז ואנדרו מקקלום בהיותם סטודנטים בהרוורד. החברה הפכה לציבורית בשנת 2012 ומניות החברה נרשמו למסחר בבורסת הנאסד"ק. מניות החברה כלולות במדד הנאסד"ק 100 והאס אנד פי 500 והיא נסחרת לפי שווי שוק של 536.6 מיליארד דולר.

 

ניתוח טכני

מניית פייסבוק התאוששה יפה מתחילת השנה, בדומה לרוב מניות השוק, וחזרה לאיתנה סמוך לשיאי כל הזמנים בשנת 2018, סמוך ל 210 דולר למניה. התיקון האחרון במניה בדומה לשוק היה רגוע ונראה שבשבועיים-שלושה האחרונים המניה בונה תבנית המשך כלפי מעלה.

 

התחל לסחור חוזי הפרשים על מניית פייסבוק עם Plus500
*הפעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך

 

מניית FB; מקור: StockCharts.com

 

אזור התנגדות טכני קיים ברמה של 191-191.3 דולר. אזור זה בלם את העליות פעמיים מתחילת החודש ופעמים בחודש שעבר. נעילה מעל רמה זו תביא לטריגר טכני חיובי ותפתח מהלך עולה שיעדו לאזור של 205 דולר למניה. תמיכה קרובה קיימת ברמה של 185-184.7 דולר למניה שהיא סוג של שפל אחרון.

 

היום בשעה 21:00 הפד יכריז על הריבית לחודש אוקטובר, דבר שצפוי להביא לתנועה במדדים וכפועל יוצא במניות שוק כמו פייסבוק, לכן בהחלט ייתכן שבמקרה של תגובה חיובית נקבל במניה איתות טכני תואם. כל מה שנותר זה להמתין לתגובת השוק.

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה