האם מניית אלקטרה בדרך לשיאים חדשים?

המניה פרצה בשבוע שעבר את שיא כל הזמנים. האם זמן טוב לרכוש את המניה?

דובי קורן 02/09/2019 12:02

א+א-

חברת אלקטרה פועלת בפרויקטים למבנים ותשתיות בארץ ובחו"ל. החברה מספקת שירות והחזקה, פיתוח והקמה של נדל"ן וזכיינות בפרויקטים בתחום התשתיות. מניות החברה נכללות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 3.9 מיליארד שקל.

 

מניות החברה נסחרות במומנטום חיובי בחודשים האחרונים, מסוג המניות שהמשקיעים אוהבים והסוחרים פחות, בשל התנודתיות הנמוכה. מתחילת שנת 2019 המניה עלתה בכ- 21%.

 

לאחר תנועה צידית ארוכה יחסית מתחילת שנת 2018 ועד לרבעון הראשון של השנה האחרונה, פרצה המניה בסוף מרץ שיא ברמה של 95,000 נקודות והתקדמה צעד קדימה. בחודשים האחרונים נסחרה המניה שוב בתנועה צידית של 95,000-106,000 נקודות כשהקונים מופיעים כל העת סביב אזור התמיכה.

 

אלקטרה – גרף תקופתי

 

בסיום השבוע שעבר חל מפנה לאחר פרסום הדוחות לרבעון השני, המשקיעים דחפו את המניה ליומיים חזקים מאוד ופריצת שיא חדש מעל 10,6000 נקודות. מהבחינה הטכנית המניה קופצת מדרגה קדימה וזה אומר יעד של 11,000 נקודות (גובה הדשדוש) לאזור של 117,000 נקודות.

 

הסטופלוס הטכני מעט רחוק והוא נמצא בשפלים האחרונים, אך אפשר לומר שכל עוד המניה נסחרת מעל 100,000 היא חיובית ויעד התבנית בהחלט תקף.

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה