ירושלים נמצאת במקום השני בארץ בסך התחלות הבניה בשנה החולפת

התחלות הבנייה בעיר עלו ב-5% בהשוואה לתקופה המקבילה והסתכמו בכ-2700 דירות, אך זה עדיין לא נותן מענה לעיר שאוכלוסייתה מונה 900 אלף תושבים

חדשות ספונסר 18/08/2019 11:20

א+א-

על פי נתוני הלמ"ס לתקופה שבין אפריל 2018 עד מרץ 2019, ירושלים נמצאת במקום השני בארץ בסך התחלות הבניה, עם 2,732 דירות שהחלה בנייתן. נתון זה מהווה עליה של 5% לעומת 2,603 דירות שבנייתן החלה בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

 

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל חברת צרפתי שמעון, הבונה פרויקט בשכונת פסגת זאב "ירושלים היא העיר הגדולה ביותר בארץ מבחינת היקף האוכלוסיה, אך ניצבת שניה לתל אביב בהיקף התחלות הבניה. בשנים האחרונות קצב הבניה בה עמד על כ-2,500-3,000 דירות בשנה. יחד עם זאת, הכמות הזו לא יכולה לענות על הצורך של עיר שאוכלוסייתה מונה כ-900,000 תושבים.

 

ההיצע המצומצם של דירות חדשות מביא לעלייה בביקושים, ושכונות דוגמת פסגת זאב המציעות דירות במחירים אטרקטיביים ביחס לשכונות אחרות בעיר, מהוות מוקד משיכה לזוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן".

 

חברת צרפתי שמעון בונה את פרויקט "צרפתי בפסגה" בשכונת פסגת זאב בירושלים. הפרויקט כולל 92 יח"ד ב- 4 בניינים נמוכים: 2 בניינים בני 7-8 קומות ו-2 בניינים בני 6-7 קומות ובהם 3 דירות בקומה בלבד. תמהיל הדירות מגוון ובו דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הבניינים בנויים מעל 3 קומות של חניון תת קרקעי במיקום המבוקש בשכונה.

 

"צרפתי בפסגה" הינו הפרויקט השני של חברת צרפתי שמעון בירושלים, הפרויקט הראשון בעיר היה בשכונת הר חומה.

 

חברת הבניה ויזמות הנדל"ן צרפתי שמעון, פועלת מזה 36 שנה והיא מדורגת במקום התשיעי בדירוג חברות הבניה הפרטיות של CofaceBdi. החברה הקימה עד היום אלפי יח"ד ברחבי הארץ, וכיום היא בונה ומתכננת למעלה מ- 2,000 דירות בפרויקטים באשקלון, חולון, ירושלים, מבשרת ציון, בת ים, באר שבע, גן יבנה, נס ציונה ועוד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה