האם הירידות במניה הזו רק החלו? צפו בגרף

אדוונס אוטו פארטס מדשדשת מספר חודשים מעל רמת תמיכה חשובה וקיימת אפשרות לשבירתה ושינוי המגמה בנייר. מהו מחיר הטריגר והיעדים?

דורון מיטרני 01/08/2019 15:44

א+א-

אדוונס אוטו פארטס (סימול- AAP) בעלת של רשת חנויות למכירת חלפים ואביזרים לרכב. הרשת מציע חלפים וציוד לרכב, בין היתר מצברים, אביזרי תחזוקה, חומרי ניקוי ושימור, כימיקלים וחלפים שונים עבור רכבים פרטיים, משאיות ומיני-ואן. נכון לאפריל 2019 לחברה 4,931 חנויות ברחבי צפון אמריקה. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P500 לפי שווי שוק של 10.8 מיליארד דולר.

 

החברה צפויה לפרסם את דוחותיה הכספיים לרבעון השני בתאריך 13/08/2019, לפני פתיחת המסחר. הצפי הוא רווח של 2.24 דולר למניה.

 

מהזווית הטכנית, מתחילת שנת 2019 המניה רשמה תשואה שלילית של כ- 4%. מחודש דצמבר 2018 המניה נצמדת לאזור 148.5-150 דולר אשר מהווה תמיכה מהותית שעד כה בלמה כל גל יורד. סטטיסטית, הצמדות לאזור תמיכה במשך תקופה ארוכה מלמדת מצד אחד חוזקה של הקונים באזור התמיכה אבל גם חולשה שכן המניה אינה מצליחה לפתח מגמה עולה.

 

בפועל ככל הנראה הדו"ח הרבעוני יכריע את כיוון המניה לטווח זמן הקצר-בינוני כאשר ההנחה היא שבירת התמיכה ושינוי מגמה ראשית. במידה ותרחיש זה יתממש, מחיר היעד סומן באזור 133 דולר.

 

בתרחיש האופטימי, פריצה וסגירה מעל 163 דולר עשויה לביא לתיקון עולה אל עבר רמות השיא השנתי 183-186 דולר.

 

 

מניית AAP; מקור: StockCharts.com

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה